Firmy naszych absolwentów: Skarby Warszawy

Aktualności
Biuro Przewodników Skarby Warszawy oferuje możliwość poznania najciekawszych miejsc stolicy oraz jej specyficznego charakteru.

Proponujemy wiele zróżnicowanych programów wycieczek, a w zależności od potrzeb także rezerwację i zakup biletów, znalezienie noclegu, zapewnienie transportu oraz organizację czasu wolnego i inne atrakcje. Jesteśmy również otwarci na indywidualne pomysły i propozycje wycieczek po Warszawie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. 

Biuro powstało z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać stolicę Polski - Warszawę. Założycielami firmy są trzej licencjonowani przewodnicy, którzy poprzez swój zapał, miłość do Warszawy i poszanowanie dla tradycji świadczą usługi przewodnickie z najwyższą jakością. 

Jesteśmy nowatorscy i otwarci na oczekiwania naszych Klientów. Wyróżniamy się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i znaczną innowacyjnością, dzięki czemu czas spędzony razem z nami będzie dla Państwa niezwykłym przeżyciem.

Skarby Warszawy, które odkryją Państwo wspólnie z nami, na pewno na zawsze pozostaną w pamięci. Sprawią również, że tak jak my, pokochają Państwo tę, jedyną w swoim rodzaju, europejską stolicę.

Świadczymy usługi przewodnickie w języku polskim i angielskim. Naszymi Klientami są zarówno szkoły, osoby prywatne, jak i grupy zorganizowane. Nasi przewodnicy posiadają umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi sensorycznie, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Zapraszamy na wspólne zwiedzanie! Zachęcamy również do „polubienia" nas na stronie Facebook - w ten sposób będą Państwo mogli na bieżąco być informowani o nowościach w naszej ofercie oraz aktualnych promocjach. Odkryj z nami Skarby Warszawy!

Nasze dane kontaktowe:

www.skarbywarszawy.pl
info@skarbywarszawy.pl
facebook.com/SkarbyWarszawy