Niedziela, 7 czerwca 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

KARIERA STUDENTA - WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne szkolenia: „KARIERA STUDENTA. Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy”. Celem tygodniowego szkolenia jest pomoc studentom i absolwentom w przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy.

Brand Management with L'Oréal Polska PILNE: zapisy jeszcze tylko 4 dni!

CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK SZEF MARKI JESZCZE NA STUDIACH?

Wymiana pomysłów i doświadczeń – spotkania szkoleniowe drużyn SIFE

Ostatnie szkolenia dla drużyn SIFE Poland odbyły się w siedzibie firmy BIGRAM w dwóch terminach - 21 i 24 stycznia. W spotkanie zaangażowali się przedstawiciele firmy Unilever – Diamentowego Sponsora SIFE Poland oraz reprezentant Gazety Bankowej – Patrona medialnego.

Bezpłatne warsztaty: „Jakie są twoje predyspozycje zawodowe?”

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Jakie są twoje predyspozycje zawodowe?”. W zakres warsztatów wchodzą następujące treści:

Bezpłatne warsztaty: „ABC poszukiwania pracy”

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „ABC poszukiwania pracy”. W zakres warsztatów wchodzą następujące treści:

Warsztaty "Twórcze myślenie" organizowane przez Biuro ds. Absolwentów

Warsztaty dedykujemy wszystkim osobom, które chcą się dowiedzieć w jaki sposób, przy pomocy jakich technik można pobudzić twórcze myślenie.

Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

12 lutego po raz pierwszy obchodzić będziemy Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem, którego inicjatorem są organizatorzy Kampanii Pisania Piórem przy wsparciu marki Parker. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Działaj zgodnie z planem!

Zrób pierwszy krok ku realizacji własnych celów i przyjdź na kolejne warsztaty z cyklu „Sięgaj wyżej!”, projektu organizowanego przez AEGEE-Warszawa oraz SKN Progres. Zajęcia poświęcone wyznaczaniu celów odbędą się 15 stycznia 2011 roku!

Bezpłatne warsztaty: „Sztuka mówienia i prezentacji”

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Sztuka mówienia i prezentacji”.

Bezpłatne warsztaty: Rozmowa kwalifikacyjna – jak dobrze wypaść?

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Rozmowa kwalifikacyjna – jak dobrze wypaść?”.

Bezpłatne warsztaty: Wizytówka zawodowa – dokumenty aplikacyjne

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Wizytówka zawodowa – dokumenty aplikacyjne”.

Visiting Professors

Serdecznie zapraszamy do udziału w unikatowym wśród polskich szkół wyższych prowadzących studia na kierunku informatyka programie pt. Visiting Professors. Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki w każdym miesiącu roku akademickiego 2010/2011 będą gościć wybitni profesorowie uczelni wyższych z całego świata, prowadząc cykle interesujących wykładów z obszaru informatyki. Większość wykładów będzie prowadzona w języku polskim, niektóre z nich w języku angielskim.

Chciej dosięgnąć swoją przyszłość!

Ruszyły zapisy na warsztaty dotyczące motywacji, mające się odbyć już 18.12.2010r. Warsztaty są częścią projektu „Sięgaj wyżej!” – realizowanego przez AEGEE-Warszawa oraz SKN Progres – będącego cyklem kilkugodzinnych spotkań poświęconych rozwojowi umiejętności miękkich, mającym lepiej przygotować studentów do wejścia na rynek pracy.

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu "Trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi"

Komitet Organizacyjny i Rada Programowa zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej dniach 14 - 16 kwietnia 2011 r.

Bezpłatne warsztaty Rozmowa kwalifikacyjna – jak dobrze wypaść?

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Rozmowa kwalifikacyjna – jak dobrze wypaść?”.

Bezpłatne warsztaty Jak napisać dobry życiorys zawodowy (CV) i list motywacyjny?

Klub Pracy OHP zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Jak napisać dobry życiorys zawodowy (CV) i list motywacyjny?”.

Chcesz znaleźć dobrą pracę? Zabrakło Ci języka?

Chcesz znaleźć dobrą pracę? Zabrakło Ci języka?

Szukasz pracy? Zastanawiasz się jak wygląda sprawdzanie znajomości języka obcego podczas procesu rekrutacji? Jeśli tak, nasz warsztat jest skierowany właśnie do Ciebie.

„Kompetencje w cenie. Krajowe Ramy Kwalifikacji w kontekście potrzeb pracodawców”

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie wspólnie z Biurem Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić na Seminarium

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Start dla innowacyjnych firm” pt. Wykorzystanie aplikacji internetowych do prowadzenia badań marketingowych

Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu metodologii prowadzenia badań marketingowych za pośrednictwem ankiety internetowej.

ODKRYJ SIEBIE Zaplanuj przyszłość

ODKRYJ SIEBIE Zaplanuj przyszłość

Przyjdź i odkryj swoje mocne strony podczas 2-dniowego, interaktywnego warsztatu stworzonego specjalnie dla Ciebie. W trakcie spotkania podzielimy się z Tobą metodami uczenia się, którymi na co dzień rozwijamy nasze talenty i przyszłych liderów.