Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty z Bankiem Zachodnim WBK - poniedziałek 16 stycznia, zapisy trwają!

Zapraszamy na warsztaty „Ryzyko kredytowe we współczesnym świecie”, które poprowadzi p. Marcin Dubno, Dyrektor Obszaru Kredytowego w Banku Zachodnim WBK.

Akademia Wiedzy Praktycznej Marsa - zapraszamy na warsztaty.

Interesujesz się marketingiem? Chcesz się dowiedzieć jak buduje się przewagę w punkcie sprzedaży i co wpływa na ostateczną decyzję klienta? Zapraszamy na warsztaty z marketingu w SGH w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej oraz specjalne warsztaty w biurze MARS Polska w Warszawie!

Warsztaty Grupy Azoty "Kolory w osobowości - jak podnieść swoją efektywność dzięki znajomości typów ludzkich"

W 14 środę grudnia zapraszamy Was na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez praktyków Grupy Azoty, Partnera SGH, poświęcone kodowi kolorów Taylora Hartmana i jego zastosowania w relacjach zawodowych.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jakie tematy powinien zawierać Miejski Informator Studencki!

Jak zrealizować swój pomysł na rozkręcenie społeczności lokalnej? Jak zameldować się w Warszawie? Dlaczego warto poświęcić stolicy swoją pracę dyplomową? Z jakich atrakcji można korzystać nad Wisłą?

Warsztaty "Mini sesja Assessment Centre" - zapisy trwają!

Zapraszamy na mini sesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji oraz będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

BCG Gamma – warsztaty dla studentów.

7 grudnia 2016, Zebra Tower. Jeśli interesujesz się biznesem i zaawansowaną analityką, a pojęcia takie jak Machine Learning i Data Science nie są Ci obce (lub bardzo chciałbyś je poznać) – zgłoś się na pierwsze w Polsce warsztaty organizowane przez zespół BCG Gamma!

W nowym roku zdobądź nowe umiejętności!

Zgłoś się i zostań jedną z 10 000 osób, które zdobędą pełne dofinansowanie kursu tworzenia aplikacji na Androida!

Zapraszamy na Akademię Wiedzy Praktycznej 2016 z firmą MARS!

Droga do sukcesu, szczególnie w sprzedaży, jest długa i wiąże się z wieloma wyzwaniami. Kiedy więc dotrze się na szczyt, co zrobić by tam pozostać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz w trakcie tego spotkania! Poznasz tajniki sukcesu sprzedaży z perspektywy Dyrektora Generalnego Oliviera Pechereau oraz Dyrektora Kanału Sprzedaży MARS Petcare Polska - spotkanie częściowo w języku angielskim i polskim.

EFIX Dom Maklerski S.A. zaprasza na szkolenie.

29 listopada EFIX Dom Maklerski S.A. zaprasza na wyjątkowe spotkanie, na którym analitycy Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego w prosty i przystępny sposób przedstawią swoje prognozy dla głównych klas aktywów w perspektywie najbliższych miesięcy.

Wykład o obligacjach i szansa na płatne praktyki – UniCredit Business Integrated Solutions zaprasza studentów SGH.

UniCredit Business Integrated Solutions zaprasza zainteresowanych studentów na wykład o obligacjach – ich wycenie, rodzajach i pochodnych. Wykład poprowadzi Michał Kocik, ekspert w dziedzinie finansów, na co dzień zajmujący się wsparciem tradingu od strony IT.

Zapraszamy na warsztaty firmy L’Oréal - CHALLENGE YOURSELF!

Już 16 listopada odbędą się kolejne warsztaty z firmą L’Oréal.

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych - zapisy na warsztaty już trwają

Wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań, prezentacji, wystąpień na forum, zapraszamy na całodzienne warsztaty - 4 listopada!

Dołącz do SAP Academy!

Chcesz poznać system SAP, przejść szereg szkoleń i pracować w globalnych projektach BOSCH? Dołącz do SAP Academy! Najlepsi otrzymają ofertę pracy i stanowisko Junior SAP Consultant.

Warsztaty "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - 26 października br.

Warsztaty polecamy zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych, jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

Ceny transferowe – czyli: Ile jest ekonomii w podatkach?

25 października zapraszamy na warsztaty PwC.

Akademia IMPAQ - cykl warsztatów poświęconych językowi Java z dodatkiem JavaScript

26 października Akademia IMPAQ zaprasza na warsztaty „Domain-Driven Design”.

Google: Internetowe Rewolucje dla studentów

Internetowe Rewolucje - przyjdź na bezpłatne szkolenie Google w SGH i odbierz certyfikat.

Warsztaty firmy L’Oréal poświęcone e-commerce - zapisy trwają!

Już 19 października o godz. 10.00 zapraszamy studentów III roku st. licencjackich, a także I i II roku st. magisterskich na warsztaty firmy L’Oréal. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

12th International Strategy Workshop

Organizacja studencka Cognitis w imieniu OC&C Strategy Consultants serdecznie zaprasza do rekrutacji na 12th International Strategy Workshop.

Zapraszamy na case study dotyczące bankowości inwestycyjnej

Jedna z największych Instytucji finansowych na świecie zaprasza na case study dotyczące bankowości inwestycyjnej.