Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Investment Banking Academy

Investment Banking Academy to zamknięty cykl spotkań z ekspertami największych graczy na polskim rynku kapitałowym, mający na celu przygotowanie studentów do pracy w bankowości inwestycyjnej.

Zostań specjalistą ds. rachunkowości kapitału intelektualnego!

Pacioli Institute uruchamia swój pierwszy bezpłatny kurs e-learningowy przeznaczony dla nowoczesnych księgowych, ambitnych kadrowców, menedżerów ds. kapitału intelektualnego oraz studentów kierunków ekonomicznych.

E.ON Inhouse Consulting Invitation for CaseMatch 2014

E.ON Inhouse Consulting, the internal top management consultancy of Europe’s leading utility company, is organizing a recruiting workshop for graduate and postgraduate students of Europe’s leading universities and business schools. Learn some key consulting techniques and see what it is like to work as an inhouse consultant at one of Europe’s leading energy companies at the E.ON Inhouse Consulting CaseMatch, May 22nd-23rd, 2014 in Essen, Germany.

Autoprezentacja - ruszyły zapisy na warsztat!

Warsztaty te zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzę z zakresu autoprezentacji oraz oswoją z sytuacją ekspozycji społecznej.

Już dziś zgłoś się do XVII Akademii Letniej „Wyzwania zrównoważonego rozwoju”!

Akademia Letnia to intensywne stacjonarne szkolenie w języku angielskim, które odbędzie się od 6 do 25 lipca 2014 roku w Krakowie i okolicach. 28 uczestników z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej weźmie udział w warsztatach i wykładach na temat ekonomicznych, społecznych i środowiskowych aspektach zrównoważonego rozwoju miast. Zdobytą wiedzę wykorzystają w praktyce podczas dwóch projektów: zrównoważony rozwój lokalny i zrównoważony rozwój biznesu. Będziesz współpracować z kolegami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, społecznością lokalną i jedną z firm, dla której opracujecie projekt dotyczący społecznej odpowiedzialności biznesu.

Efektywnie czy efektownie? Jak wyróżnić się na rynku pracy? - bezpłatne szkolenie

Firma 3 M zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone planowaniu kariery.

Seminarium „Customer experience” - mamy 5 zaproszeń dla studentów i absolwentów SGH

Prowadzisz biznes on-line? Poznaj najnowsze tajniki e-commerce! Izba Gospodarki Elektronicznej startuje właśnie z nowym projektem „e-commerce Polska business mix”. Jest to cykl seminariów edukacyjnych, skierowanych do sklepów on-line. W programie przewidziano 8 seminariów zawierających najistotniejsze zagadnienia służące rozwojowi biznesu e-commerce.

Ruszyły zapisy na warsztaty Assessment Centre

Warsztaty te stanowią mini sesję Assessment Centre. Prowadzone są przez naszych doradców zawodowych.

„Rails Girls” – warsztaty programowania dla kobiet!

Już po raz trzeci odbędą się w Warszawie międzynarodowe warsztaty programowania przeznaczone dla kobiet.

Otwarty wykład pt.: „Założenia strategiczno - programowe perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Założenia strategiczno - programowe perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020”, który odbędzie się w środę 22 stycznia br. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego m.st. Warszawy Pan Paweł Sajnog.

„Jak obudzić swój potencjał” – zajęcia grupowe

Jeśli chcesz pomyśleć o tym, jak dziś zaopiekować się swoją przyszłością, weź udziału w kolejnej edycji grupy dla młodych osób w wieku 20-28 lat. Zapraszamy na bezpłatne spotkania grupowe. OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY!

Bezpłatne, certyfikowane szkolenia ECDL z obsługi komputera

Potrafisz obsługiwać komputer? Z badań wynika, że osoby pracujące na komputerze potrafią wykorzystać zaledwie w 10% możliwości jego oprogramowania! Zdobądź szybko i bezpłatnie prestiżowy międzynarodowy certyfikat ECDL (European Computer Driving Licence) poświadczający umiejętność posługiwania się podstawowymi aplikacjami stosowanych w obsłudze komputera.

Europejski Wykład Otwarty “Możliwości finansowania badań dla naukowców: Horyzont 2020 i inne źródła"

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Możliwości finansowania badań dla naukowców: Horyzont 2020 i inne źródła”, który odbędzie się w czwartek 16 stycznia br. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi przedstawicielka Centrum Informacji dla Naukowców EURAXESS – Pani Monika Kornacka.

Trwają zapisy na warsztat firmy KPMG „Przed szereg wystąp – zaprezentuj się”

Trwają zapisy na warsztat „Przed szereg wystąp – zaprezentuj się” i dowiedz się, jak budować własny wizerunek jako osoby wiarygodnej i pewnej siebie.

Warsztaty oferowane przez Biuro Karier

Biuro Karier zaprasza wszystkich studentów na nowy cykl warsztatów poświęconych umiejętnościom miękkim. Warsztaty te będą prowadzone przez następujące firmy zrzeszone w Klubie Partnerów SGH: DB Schenker, Deloitte, EY, KPMG Sp. z o.o., L'Oréal Polska Sp. z o. o.

„Żeby chciało się chcieć” – zajęcia grupowe

Zapraszamy na bezpłatne spotkania grupowe dla młodych osób u progu dorosłości (20-28 lat). W sumie 60 godzin aktywnej przygody z samym sobą i z innymi ludźmi.

Wystartowały zapisy na warsztat firmy EY (dawniej Ernst & Young) pt. "Czym są sytuacje trudne"

Przedmiotem warsztatów będzie analiza najczęściej występujących sytuacji trudnych, z jakimi możemy się codziennie zetknąć.

Zapraszamy na warsztaty UniChallenge Day

W czwartek (12 grudnia) w siedzibie Centrali Banku Pekao S.A. odbędzie się pierwsza edycja UniChallenge Day. W tym dniu eksperci Banku poprowadzą warsztaty, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktyczną stroną bankowości.

Trwają zapisy na warsztat „Sięgnij po właściwie kompetencje"!

Celem warsztatów jest podniesienie poziomu świadomości na temat znaczenia kompetencji na rynku pracy a także analiza własnego potencjału. Uczestnicy otrzymają dostęp do dedykowanego badania kompetencji, którego rezultatem będą Indywidualne Raporty Kompetencji.

Ruszyły zapisy na warsztat firmy Deloitte "Pokaż, co w Tobie najlepsze - sztuka prezentacji"

Umiejętność prezentacji to jedna z kompetencji, wykorzystywanych zarówno w życiu prywatnym, na uczelni jak i w pracy. Właściwe zaprezentowanie opinii, produktu czy pomysłu może zadecydować o jego sukcesie.