Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Kampania „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” - 2013/2014

Krok po kroku. Ruszyła platforma e-learningowa z podstaw inwestowania na giełdzie Jedenaście kursów przybliżających stopniowo świat giełdowych inwestycji, liczne animacje, ciekawe grafiki, ćwiczenia, testy i konkursy – Ministerstwo Skarbu Państwa zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym poświęconym inwestowaniu na giełdzie, uruchomionym w ramach programu edukacyjnego „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie”.

Studencie, zarabiaj z największym programem partnerskim w kraju

Katowice, Poznań, Warszawa – to pierwsze punkty na szkoleniowej mapie programu Money2Money. W maju i czerwcu eksperci Money.pl ruszą w Polskę z warsztatami na temat zarabiania w programie partnerskim.

Zapraszamy na warsztat firmy Deloitte "Daj się poznać - jak osiągnąć sukces w procesie rekrutacji"

Co decyduje o sukcesie w rekrutacji? Jak napisać idealne CV i czy naprawdę konieczny jest list motywacyjny? Jak się przygotować do udziału w Assessment Center i jak zapanować nad stresem w trakcie rozmowy rekrutacyjnej?

WARSZTATY WIZERUNKOWO-REKRUTACYJNE LIDL BRAND FACTORY

Zapraszamy na warsztaty! Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej zaprasza absolwentów i studentów IV, V-go roku na warsztat wizerunkowo-rekrutacyjny w ramach programu Lidl Brand Factory.

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie dla przyszłych przedsiębiorców

Twój biznes – Twój sukces! 15.05.2014 r., Sala D200 Akademia Leona Koźmińskiego ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już ją prowadzisz i szukasz nowych inspiracji? Przyjdź na spotkanie i zobacz jak robią to inni! Skorzystaj z ich doświadczenia i wskazówek! Poszukaj odpowiedzi na swoje pytania!

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Jeżeli: — studiujesz na trzecim, czwartym lub piątym roku studiów bądź jesteś absolwentem, ale nie ukończyłeś jeszcze 26 lat; — rynek kapitałowy i finanse to twoja pasja; — pragniesz przyspieszyć rozwój swojej kariery; — chcesz uczyć się bezpośrednio od najlepszych ekspertów i praktyków; — chcesz zdobyć cenne doświadczenie —

DZIEŃ MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

GDZIE? Młodzieżowe Biuro Pracy w Warszawie ul. Gałczyńskiego 4 KIEDY? 15 kwietnia 2014r (wtorek) godz. 10.00-14.00

Europejski Wykład Otwarty

Wsparcie szkoleniowo-doradcze oraz zwrotne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Gotówka na start” i „Inicjatywa JEREMIE” 10 kwietnia 2014 r. godz. 12:00 – 15:00 Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4 (wjazd od ul. Kruczkowskiego, na wysokości ul. Czerwonego Krzyża).

Warsztat Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego i Volkswagen Bank Polska S.A. - 16 maja 2014 r.

Polsko-Niemieckie Forum Akademickie przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie wraz z Volkswagen Bank Polska S.A. zapraszają studentów, którzy ukończyli II rok studiów, na ciekawy, jednodniowy warsztat na temat usług finansowych (Financial Services).

IV edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju

Właśnie ruszyła IV edycja Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Na zgłoszenia czekamy do 2 maja 2014 r.

Warsztaty@SKNI – Podnieś swoje kwalifikacje!

Studenckie Koło Naukowe Informatyki (SKNI) serdecznie zaprasza studentów SGH na kolejną edycję bezpłatnych kursów z zakresu popularnych narzędzi IT w biznesie (kursy prowadzone są przez członków naszego koła).

Do rozwoju gotowi... START! Ruszyły zapisy na warsztaty i prezentacje JOBBING 2014!

Kompetencje to połączenie wiedzy, umiejętności oraz postaw. Ich rozwijania nigdy dość! Dlatego do udziału w sesjach warsztatowych towarzyszących Akademickim Targom Pracy JOBBING ponownie zaprosiliśmy doświadczonych trenerów i menadżerów, którzy podpowiedzą Wam, jak rozwijać swoją osobistą efektywność, pomogą oszacować poziom języka angielskiego i poznać Wasze mocne strony.

Chcesz dowiedzieć się więcej o CIMA? Zapraszamy Cię 9 kwietnia do Akademii PwC na CIMA Open Evening!

Z myślą o obecnych i przyszłych studentach CIMA, Akademia PwC organizuje spotkanie CIMA Open Evening.

Zapraszamy na seminarium "E-logistyka i dystrybucja" w ramach cyklu "e-Commerce Polska business mix"

10 kwietnia br., w ramach cyklu seminariów „e-Commerce Polska business mix”, odbędzie się spotkanie dotyczące zagadnień logistyki i dystrybucji w e-commerce. Seminarium dedykowane jest dla sklepów internetowych. Jakie są najnowsze światowe trendy w dostarczaniu przesyłek? Jak optymalizować proces dystrybucji?

Europejski Wykład Otwarty „Wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w Horyzoncie 2020”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w Horyzoncie 2020”, który odbędzie się w czwartek 27 marca br. o godz. 12:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Koordynator ds. Innowacji, ekspertka w obszarze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE.

Interim Manager – zawód przyszłości

Zdobądź nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe w zakresie zarządzania! Dowiedz się jak skutecznie szukać pracy, weź udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu interim management oraz dofinansowanych praktykach u potencjalnego przyszłego pracodawcy.

„Let’s launch it and be the best worldwide!” GIORGIO ARMANI by LOREAL LUXE - warsztat firmy Loreal

Wciel się w polski TEAM marki GIORGIO ARMANI. Sprzedaj swój koncept, wzbudź pożądanie klientów i konsumentów!

Darmowe lekcje programowania z Microsoft DreamSpark

„Czy jest możliwość wydłużenia zajęć?” - to pytanie, które zadał jeden z uczniów po pierwszej lekcji bezpłatnego kursu programowania zorganizowanego dla uczniów przez Microsoft. Kursy są szansą, by w prosty i przystępny sposób zdobyć unikalną wiedzę i umiejętności. Tu nie liczy się wiek, czy miejsce zamieszkania – liczy się wyłącznie chęć zdobywania wiedzy! Wystarczy komputer oraz dostęp do internetu, żeby móc zacząć swoją przygodę z programowaniem lub pogłębić swoje dotychczasowe umiejętności oraz wiedzę. Pierwsza lekcja kolejnego kursu już 17 marca o godzinie 18:00, szczegóły można znaleźć na stronie www.geekclub.pl.

Konferencja Inspiring Solutions 7

Inspiring Solutions 7 – największa konferencja o zastosowaniach IT w biznesie już wkrótce! CEMS Club Warsaw wraz z Samorządem Studentów SGH organizują siódmą edycję Inspiring Solutions – największej w Polsce studenckiej konferencji poświęconej zastosowaniom IT w biznesie. Głównym jej celem jest zainspirowanie młodych ludzi do szukania nowych, efektywnych rozwiązań problemów biznesowych.

Seminarium „Marketing on-line w e-commerce” – mamy 5 zaproszeń dla studentów i absolwentów SGH

Prowadzisz biznes on-line? Poznaj najnowsze tajniki e-commerce! Izba Gospodarki Elektronicznej wystartowała z nowym projektem „e-commerce Polska business mix”. Jest to cykl seminariów edukacyjnych, skierowanych do sklepów on-line. W programie przewidziano 8 seminariów zawierających najistotniejsze zagadnienia służące rozwojowi biznesu e-commerce.