Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Zapraszamy na warsztat "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - 29.10.2014 r. - zapisy trwają

Serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez doradców zawodowych SGH, które wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności przydane podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i rozmów rekrutacyjnych.

Seminarium „Oprogramowania dla e-commerce"” – mamy 8 zaproszeń dla studentów i absolwentów SGH

Serdecznie zapraszamy na seminarium "Oprogramowania dla e-commerce", które odbędzie się w ramach cyklu seminariów edukacyjnych skierowanych do sklepów online e-Commerce Polska business mix. Mamy dla Was 8 bezpłatnych wejściówek.

Szkolenie "Produkty strukturyzowane na GPW – ING Turbo w praktyce"

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu nt. ING Turbo i pozostałych produktów strukturyzowanych.

Wykłady w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ

Zapraszamy na spotkaniach dla studentów i absolwentów w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ, które odbędą się w październiku 2014 r.

Warsztat firmy EY "Personal Brand - jak aktywnie kształtować i wzmacniać markę osobistą" - zapisy trwają!

Zapraszamy na warsztat prowadzony przez praktyków z firmy EY, Partnera SGH, poświęcony budowaniu marki osobistej.

10th International Strategy Workshop, 26-29.XI.2014r., Amsterdam

Interesuje cię doradztwo strategiczne? Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy doradcy strategicznego? International Strategy Workshop jest właśnie dla Ciebie!

Europejski Wykład Otwarty "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku. Jak utrzymać się, robiąc to, co lubisz?"

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza na Europejski Wykład Otwarty "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku. ak utrzymać się robiąc to, co lubisz?", który odbędzie się w czwartek 9 października 2014 r. Spotkanie poprowadzi Pani Sylwia Zięba, przedstawicielka projektu "Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku”

Warsztat firmy PwC "Budowanie ścieżki rozwoju" - zapisy zostały zakończone

Zapraszamy studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich na warsztat prowadzony przez praktyków z firmy PWC poświęcony budowaniu ścieżki rozwoju. Podczas warsztatu dowiecie się, jak planować swój rozwój, jak ważny jest wizerunek kandydata do pracy w sieci oraz jak przygotować skuteczne CV.

Bezpłatne warsztaty "Negocjacje w biznesie" oraz "Zarządzanie i skuteczna komunikacja w zespole"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza przedsiębiorców, studentów, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na bezpłatne warsztaty edukacyjne.

Webinarium "Social media – strategia, komunikacja, wyniki"

24 września br. odbędzie się online bezpłatne webinarium „Social media – strategia, komunikacja, wyniki”, którego organizatorem jest ICAN Institute, wydawca Harvard Business Review Polska.

Uwierz w swoje możliwości!

Zniechęcenie, silny samokrytycyzm, niska samoocena, brak wiary we własne możliwości – to tylko niektóre z cech składających się na syndrom MDDA, czyli Młodych Dorosłych Dzieci Alkoholików. Gdzie szukać wsparcia i szansy na lepszy start? Jak odmienić swoją karierę zawodową? Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule.

Coaching w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Wszechnicę UJ dla osób zainteresowanych rozwojem w roli coacha i programem Szkoły Coachów - The Art and Science of Coaching.

START DO KARIERY! - warsztaty

Już w środę, 11 czerwca 2014 r., zapraszamy do budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie w sali 2e odbędą się specjalne warsztaty, które pomogą Ci znaleźć dobrą pracę. Wystarczy jeden dzień w gronie specjalistów, by Twoje szanse na rynku wzrosły.

Bezpłatny Warsztat MicroStrategy SQL Essentials

Zdobądź solidne podstawy SQL w jeden dzień!

Zapraszamy na warsztaty w Accenture Operations 26 czerwca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych interaktywnych, unikatowych na rynku i bezpłatnych warsztatach, które niezmiennie od kilku lat, cieszą się ogromną popularnością wśród osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane zaufanie i ciągle rosnące zainteresowanie naszym eventem.

Trwają zapisy na warsztat firmy Schenker "Od stażysty do specjalisty, czyli jak z sukcesem przejść z pozycji stażysty na pozycję poszukiwanego na rynku specjalisty"

Globalny operator logistyczny DB Schenker Logistics zaprasza studentów na warsztat ze specjalistami HR i Employer Branding.

Warsztat "Autoprezentacja" - zapisy trwają!

Warsztaty autoprezentacyjne zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzę z zakresu autoprezentacji oraz oswoją z sytuacją ekspozycji społecznej.

Warsztat firmy EY "Style przywódcze i komunikacja leadera" (21 maja 2014 r.) - zapisy trwają!

Czy można nauczyć się bycia leaderem i podnieść własne kompetencje przywódcze? Nie każdy musi i chce być szefem, ale większość z nas przyjmuje bardzo różne role w trakcie swojej kariery zawodowej; mniej lub bardziej chętnie koordynujemy, delegujemy i zarządzamy relacjami, grupami nieformalnymi czy współpracownikami.

Spotkanie informacyjne Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy SGH

Zapraszamy studentów na spotkanie, na którym dowiecie się jak założyć startup w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości i jak pozyskać 100 000 zł na jego rozwój.

Warsztaty międzypokoleniowe "Empatia to nie sympatia"

Centrum Społeczne Paca 40 zaprasza studentów i seniorów na dwudniowe warsztaty międzypokoleniowe "Empatia to nie sympatia".