Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Assessment Centre - zapisy trwają!

Uczestnicy w trakcie warsztatów będą mieli okazję przeanalizować każde zadanie zarówno z perspektywy uczestnika, jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora.

Absolvent Talent Days - Warszawa

18 i 19 marca odbędzie się trzecia warszawska edycja największych targów pracy i praktyk w Polsce - Absolvent Talent Days.

Wypłyń na szerokie wody - weź udział w programie Drogowskazy Kariery!

Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz dowiedzieć się, jak zrealizować wymarzony scenariusz zawodowy?

Warsztaty firmy Nobili Partners „Relacje inwestorskie – dialog pomiędzy spółką giełdową a inwestorami"

Podczas warsztatów dowiesz się od czego zacząć, aby być najlepszym specjalistą w branży.

Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”? W ramach inicjatywy PwC "Sukces w sukience"

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka?

Konferencja „Highway to Career", 3 - 4 marca 2015 r.

Jak pokierować swoją karierą po studiach? Lepiej założyć własny biznes czy może pracować w międzynarodowych korporacjach? Te i wiele innych pytań zadaje sobie większość studentów zastanawiających się nad swoją przyszłością zawodową.

Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu Watify na SGH

„Start up?, własny biznes?" - 25 lutego, Budynek C Szkoły Głównej Handlowej

TYDZIEŃ KOBIET SUKCESU - najbardziej kobiecy projekt w Szkole Głównej Handlowej!

W dniach 3 - 7 marca Zrzeszenie Studentów Polskich zaprasza do udziału w Tygodniu Kobiet Sukcesu, najbardziej kobiecym projekcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Europejski Wykład Otwarty „Oferta usług dla MSP wspierających rozwój przedsiębiorczości"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. Oferta usług dla MSP wspierających rozwój przedsiębiorczości.

Europejski Wykład Otwarty „Wsparcie Urzędu Pracy m.st. Warszawy dla osób poniżej 30 roku życia"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. Wsparcie Urzędu Pracy m.st. Warszawy dla osób poniżej 30 roku życia.

Zapraszamy na warsztaty firmy Deloitte „Skuteczne przekonywanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty firmy Deloitte pt. „Skuteczne przekonywanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej”, które odbędą się 18 lutego 2015 r. w godz. 13.30-17.00 w sali 152 w budynku głównym SGH.

Zapraszamy do udziału w badaniu kompetencji EY Academy of Business

Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnej sesji badania kompetencji zawodowych, organizowanej w ramach Akademii Asesora (program szkoleniowy prowadzony przez EY Academy of Business).

E.ON Inhouse Consulting CaseMatch 2015

Are you looking into pursuing a career in consulting? Are you interested in the Energy sector? Are you a Masters, MBA, or PhD student from a top European University or Business School?

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Creative Mornings”

Creative Mornings to międzynarodowa organizacja non-profit, której idea narodziła się w 2008 roku w Nowym Jorku.

Warsztaty „Autoprezentacja"- zapisy trwają!

Warsztaty autoprezentacyjne zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzę z zakresu autoprezentacji oraz oswoją z sytuacją ekspozycji społecznej.

„Kariera IT” - 14 lutego w Warszawie!

Interesujesz się nowinkami technologicznymi, nowymi produktami i ciekawymi rozwiązaniami z branży IT? A może specjalizujesz się/studiujesz w tym właśnie sektorze i wiążesz z tą branżą swoją karierę? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Międzynarodowa Akademia Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator Idei”

Fundacja Humanity in Action Polska serdecznie zaprasza studentów i absolwentów do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator Idei”(Humanity in Action Fellowship 2015).

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Projekt "e-kompetentni" oferuje całkowicie bezpłatne szkolenia komputerowe wraz z certyfikowanymi egzaminami ECDL Core lub ECDL Start.

CF WORKSHOP W MEDIOLANIE w dniach 20 - 22 Marca 2015 r.

Chcesz spędzić niezapomniany weekend w Mediolanie? Chcesz uczyć się od światowych ekspertów z dziedziny Corporte Finance i Private Equity?