Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami Apple!

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2015 r. start godz.: 9.30 w Auli Spadochronowej w budynku G.

Akademickie Centrum Kompetencji SAS

Dla studentów i absolwentów, którzy znają rozwiązania SAS i chcą wokół nich budować swoją drogę zawodową.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Krajowa Szkoła Administracji Publicznej serdecznie zapraszają na seminarium „ONZ – różne drogi kariery”

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w ONZ? Jakie są formy zatrudnienia? Jak i kiedy aplikować o staż? Czy Polacy również mogą robić karierę w strukturach ONZ? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, to seminarium jest dla Ciebie

Roland Berger Consulting Challenge 2015

Zapraszamy na Warsztaty firmy Roland Berger "Consulting Challenge 2015". Dwudniowe warsztaty wyjazdowe mają na celu poznanie branży doradztwa strategicznego oraz rozwój umiejętności analitycznych i pracy zespołowej.

II edycja Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości – bezpłatnego, dwusemestralnego cyklu warsztatów, treningów i konsultacji dla studentów, którzy chcą rozwijać lub właśnie tworzą własne przedsięwzięcia biznesowe i społeczne.

Warsztaty firmy Procter&Gamble "Trade strategy of new product launch"

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez praktyków z firmy P&G, Partnera SGH, poświęcone marketingowym aspektom wprowadzania produktu na rynek.

Spotkanie z doradcą sieci EURES pt.: „Bezpieczny wyjazd – Bezpieczny powrót” 10.11.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z doradcą sieci EURES pt.: „Bezpieczny wyjazd – Bezpieczny powrót” w dniu 10.11.2015 r. godz. 11.00-12.30 w Sali konferencyjnej nr 152 organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Spotkanie kulinarne mBanku

Chcesz poznać mBank od kuchni? Stwórz przepis na karierę i czekaj na zaproszenie na mBankowe spotkania kulinarne!

Czy kreatywny umysł można zniewolić ?

Międzynarodowa agencja reklamowa Ogilvy & Mather Advertising zaprasza na bezpłatną konferencję, podczas której poznacie jeden z najważniejszych etapów tworzenia reklam - rozmowę z działem kreacji.

Europejski Wykład Otwarty „Negocjacje w biznesie – wskazówki dla osób planujących założenie firmy”

Wykład odbędzie się we wtorek 20 października br. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Certyfikowane warsztaty z Akademią Biznesu Deloitte

Bezpłatne warsztaty prowadzone przez specjalistów dadzą Ci wiedzę merytoryczną i pozwolą zbudować pierwsze sieci kontaktów. Dla aktywnych słuchaczy mamy także ofertę płatnych praktyk w Deloitte.

International Strategy Workshop 2015

Interesuje Cię doradztwo strategiczne? Chcesz wiedzieć więcej na temat pracy doradcy strategicznego? International Strategy Workshop jest właśnie dla Ciebie!

Europejski Wykład Otwarty "Możliwości pracy na terenie Unii Europejskiej"

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 października br. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Wykład poprowadzi Pan Zbigniew Gutkowski, doradca EURES – Sieci Europejskich Ofert Pracy.

Rekrutacja i selekcja bez tajemnic - zapisy na warsztaty trwają!

Warsztaty te są szansą na zadanie rekruterom - praktykom wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem

Seminarium "Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych"

Wykładowcy przygotowali wystąpienia w których pokażą, jak efektywne zastosowanie analizy danych wspomaga ich prace badawcze.

Warsztaty "Women at Work" z Harper's Bazaar!

Warsztaty skierowane są do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących stanowiska kierownicze i zarządcze w przedsiębiorstwach.

EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015

Zapraszamy na specjalne wydarzenie w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, które odbędzie się w dniach 12-14 października.

Personal Branding Day - 20.08.2015 r.

Zapraszamy studentów do udziału w bezpłatnych internetowych warsztatach z budowania kariery zawodowej, tworzenia własnej marki i rozwoju osobistego.

Upgrade Yourself to the next level

Kończysz studia? Nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze? Program Upgrade Yourself to the next level jest właśnie dla Ciebie!

Kończysz studia? Chcesz mieć lepszy start na rynku pracy? Przyjdź na bezpłatne spotkanie i dowiedz się więcej o kwalifikacji CIMA!

Akademia PwC zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby zainteresowane tematem na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące międzynarodowej kwalifikacji CIMA.