Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Citi Open Day w Citi Service Center Poland - IT 7 kwietnia

Studiujesz na uczelni technicznej (przynajmniej II rok studiów), znasz dobrze język angielski i chcesz dowiedzieć się na czym polega zarządzanie Infrastrukturą IT w dużej korporacji? Dla wszystkich miłośników IT Citi Service Center Poland organizuje Open Day pod hasłem IT!

Targi i Konferencja Coachingu

Stowarzyszenie Coachów Polskich zaprasza na VIII Coachowisko - Targi i Konferencja Coachingu czyli otwarte, bezpłatne dla wszystkich, największe wydarzenie Coachingowe w Polsce.

VI Forum Kół Naukowych Rynku Kapitałowego

W dniu 8 kwietnia 2016 roku Fundacja im. Lesława A. Pagi organizuje VI Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Rynku Kapitałowego.

Zbuduj swoją przyszłość zawodową - przepis od KEKS Polska

Zapraszamy w dniu 17 marca 2016 godz. 16.45 - 20.15

Zapraszamy na warsztaty firmy EY

16 marca br. firma EY zapraszamy na warsztaty pt. "PMP, Prince, czy SCRUM? O co chodzi w zarządzaniu projektami?"

Warsztaty oraz I wiosenna rekrutacja Deloitte Doradztwo Podatkowe

Zapraszamy na wydarzenia w Deloitte: Akademia Podatkowa oraz I wiosenną rekrutację.

Assessment Centre - marzec 2016

Warsztaty odbędą się 9 marca 2016 r. w godz. 9:00-12:00 w sali 151 budynek G SGH.

Inspiring Solutions - największa studencka konferencja o IT w biznesie

Wiążesz swoją przyszłość z IT? Chciałbyś wyróżnić się wśród swoich znajomych robiąc coś wyjątkowego? Wystarczy, że poświęcisz chwilę swojego czasu, a my zajmiemy się resztą!

Warsztaty "Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem"

Skanska zaprasza do udziału w warsztatach pt. „Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem”. Wydarzenie ma na celu zapoznanie z praktyką zarządzania procesami w dużej organizacji. Podczas warsztatu przedstawione zostaną wdrożone i funkcjonujące w Skanska rozwiązania.

Bezpłatne warsztaty edukacyjne "Przygotowanie dobrego biznesplanu" oraz "Skuteczne aplikowanie o pracę: CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna"

Warsztaty skierowane są do osób bezrobotnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy realizują lub chcą aplikować o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej, a także dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu przedsiębiorczości oraz poruszania się na rynku pracy.

Zaintryguj, oczaruj publikę i zostań Genialnym Mówcą!

W kwietniu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie już po raz szósty odbędzie się projekt Genialny Mówca.

Warsztaty Reckitt Benckiser - Case study on Airwick

Reckitt Benckiser zaprasza na pierwsze spotkanie z serii warsztatów mających na celu zapoznanie uczestników z aspektami sprzedaży, marketingu i finansów oraz działaniami firmy. Całość odbywa się w ramach naboru na Summer Internship Program.

Inauguracja EDWARD ALTMAN LECTURE SERIES – zapraszamy na konferencję

Profesor Edward Altman - jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób w świecie finansów – 14 kwietnia 2016 r. zainauguruje w SGH cykl spotkań poświęconych finansom.

HEALTHCARE Business Seminars

Rozważasz karierę w branży medycznej? Chcesz się dowiedzieć jak zarządzać podmiotem leczniczym? Chcesz zmieniać w przyszłości polski sektor ochrony zdrowia?

Zapraszamy na warsztaty "ABC sztuki prezentacji"

Zapraszamy na warsztaty naszych doradców zawodowych z zakresu sztuki prezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzą i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej- wystąpienia na forum, rozmowy kwalifikacyjne etc.

BCG Corporate Finance Unlimited Workshop 18–20 marca 2016 r. w Paryżu

Odkryj świat M&A razem z BCG — od wypracowania wstępnego pomysłu aż do zamknięcia transakcji.

Ucz się od najlepszych praktyków! Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej

Chcesz dowiedzieć się, czym naprawdę są kompetencje interpersonalne i jak dzięki nim budować swój sukces? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wybrać właściwą ścieżką rozwoju zawodowego i nią podążać? Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej!

"Pomysł i co dalej?" Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości!

Fundacja Opoka przygotowała warsztaty z przedsiębiorczości „Pomysł i co dalej?” dla osób pragnących rozpocząć działalność gospodarczą. Masz pomysł, ale potrzebujesz go dopracować i skonfrontować z rzeczywistością? Zapraszamy!

Centrum Karier CC zaprasza na warsztaty "Biznesplan w zarysie"

Celem spotkania jest zdobycie przez uczestników informacji na temat zasad sporządzania biznesplanu, m.in. dotyczących jego budowy, sposobów analizy rynku i konkurencji, a także struktury planu finansowego przedsięwzięcia i instrumentów promocji firmy.

Facylitacja - zapraszamy na warsztaty!

Jeżeli chcesz się nauczyć pracy typu visual thinking, zobaczyć jak działają różne metody facylitacji w praktyce, wziąć udział w grupie rozwojowej metodami: action learning, burza pytań, design thinking, coaching grupowy, synektyka i wiele innych - zapraszamy do udziału w grupie „eksperymentalnej”.