Poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Europejski Wykład Otwarty „W puł@pce. Jak uniknąć problemów z nieuczciwymi sprzedawcami internetowymi? Poradnik dla e-konsumentów"

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „W puł@pce. Jak uniknąć problemów z nieuczciwymi sprzedawcami internetowymi? Poradnik dla e-konsumentów”.

Warsztaty Banku Zachodniego WBK "Nowoczesna analityka biznesowa w bankowości" - już 9 grudnia!

Zapraszamy na warsztaty BZ WBK, Partnera SGH, pt. "Nowoczesna analityka biznesowa w bankowości".

Warsztaty Grupy Sanofi

Grupa Sanofi serdecznie zaprasza studentów zainteresowanych tematyką marketingu na warsztaty z kreatywności. O tym jakie są sekrety zmieniania rzeczywistości i wprowadzania nowych rozwiązań biznesowych z Grupie Sanofi – międzynarodowej firmy farmaceutycznej posiadającej w swoim portfolio m.in. takie marki jak No-Spa, MagneB6, Essentiale Forte, Iwostin, opowie Karolina Rusinek – Marketing Manager.

Warsztaty PKO Banku Polskiego "Efektywne spotkania"

Zapraszamy na warsztaty PKO Banku Polskiego, Partnera SGH, pt. "Efektywne Spotkania".

McKinsey Day

As part of our 2016 recruiting programme, we are hosting a presentation followed by a networking dinner on the 7th of December, the purpose of which is to showcase what a career at McKinsey’s Energy Insights might look like.

Zapraszamy na warsztaty "ABC sztuki prezentacji"

Zapraszamy na warsztaty naszych doradców zawodowych z zakresu sztuki prezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzą i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej- wystąpienia na forum, rozmowy kwalifikacyjne etc.

Spotkanie z EY "Co się liczy w piłkarskim biznesie"

Co łączy audytora z prezesem klubu grającego w Ekstraklasie? Dowiedz się wszystkiego o finansach w polskim futbolu.

Warsztaty firmy EY "Podstawy budowania własnej marki"

Zapraszamy na kolejne warsztaty prowadzone przez praktyków z firmy EY, Partnera SGH, poświęcone budowaniu marki osobistej.

Warsztaty IT w Bosch – Meet IT@Bosch

Chciałbyś dowiedzieć się, czym zajmuje się prawie 100 osobowy zespół IT w BOSCH oraz wziąć udział w warsztatach?

Unilever Experience Day

Podczas Unilever Experience Day będziecie mieli okazję poznać firmę od kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę w trakcie wybranych warsztatów (HR, Sales, Marketing, Finanse, Supply Chain).

Wyzwanie i prestiż – praca w służbach migracyjnych wojewody

Cykl spotkań informacyjnych dla osób zainteresowanych pracą w Wydziale Spraw Cudzoziemców Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie”

Assessment Centre - zapisy trwają!

Uczestnicy w trakcie warsztatów będą mieli okazję przeanalizować każde zadanie zarówno z perspektywy uczestnika, jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora.

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami Apple!

Spotkanie odbędzie się 4 listopada 2015 r. start godz.: 9.30 w Auli Spadochronowej w budynku G.

Akademickie Centrum Kompetencji SAS

Dla studentów i absolwentów, którzy znają rozwiązania SAS i chcą wokół nich budować swoją drogę zawodową.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Krajowa Szkoła Administracji Publicznej serdecznie zapraszają na seminarium „ONZ – różne drogi kariery”

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w ONZ? Jakie są formy zatrudnienia? Jak i kiedy aplikować o staż? Czy Polacy również mogą robić karierę w strukturach ONZ? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, to seminarium jest dla Ciebie

Roland Berger Consulting Challenge 2015

Zapraszamy na Warsztaty firmy Roland Berger "Consulting Challenge 2015". Dwudniowe warsztaty wyjazdowe mają na celu poznanie branży doradztwa strategicznego oraz rozwój umiejętności analitycznych i pracy zespołowej.

II edycja Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości – bezpłatnego, dwusemestralnego cyklu warsztatów, treningów i konsultacji dla studentów, którzy chcą rozwijać lub właśnie tworzą własne przedsięwzięcia biznesowe i społeczne.

Warsztaty firmy Procter&Gamble "Trade strategy of new product launch"

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez praktyków z firmy P&G, Partnera SGH, poświęcone marketingowym aspektom wprowadzania produktu na rynek.

Spotkanie z doradcą sieci EURES pt.: „Bezpieczny wyjazd – Bezpieczny powrót” 10.11.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z doradcą sieci EURES pt.: „Bezpieczny wyjazd – Bezpieczny powrót” w dniu 10.11.2015 r. godz. 11.00-12.30 w Sali konferencyjnej nr 152 organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Spotkanie kulinarne mBanku

Chcesz poznać mBank od kuchni? Stwórz przepis na karierę i czekaj na zaproszenie na mBankowe spotkania kulinarne!