Czwartek, 19 września 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty oraz I wiosenna rekrutacja Deloitte Doradztwo Podatkowe

Zapraszamy na wydarzenia w Deloitte: Akademia Podatkowa oraz I wiosenną rekrutację.

Assessment Centre - marzec 2016

Warsztaty odbędą się 9 marca 2016 r. w godz. 9:00-12:00 w sali 151 budynek G SGH.

Inspiring Solutions - największa studencka konferencja o IT w biznesie

Wiążesz swoją przyszłość z IT? Chciałbyś wyróżnić się wśród swoich znajomych robiąc coś wyjątkowego? Wystarczy, że poświęcisz chwilę swojego czasu, a my zajmiemy się resztą!

Warsztaty "Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem"

Skanska zaprasza do udziału w warsztatach pt. „Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem”. Wydarzenie ma na celu zapoznanie z praktyką zarządzania procesami w dużej organizacji. Podczas warsztatu przedstawione zostaną wdrożone i funkcjonujące w Skanska rozwiązania.

Bezpłatne warsztaty edukacyjne "Przygotowanie dobrego biznesplanu" oraz "Skuteczne aplikowanie o pracę: CV, list motywacyjny i rozmowa kwalifikacyjna"

Warsztaty skierowane są do osób bezrobotnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy realizują lub chcą aplikować o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej, a także dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu przedsiębiorczości oraz poruszania się na rynku pracy.

Zaintryguj, oczaruj publikę i zostań Genialnym Mówcą!

W kwietniu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie już po raz szósty odbędzie się projekt Genialny Mówca.

Warsztaty Reckitt Benckiser - Case study on Airwick

Reckitt Benckiser zaprasza na pierwsze spotkanie z serii warsztatów mających na celu zapoznanie uczestników z aspektami sprzedaży, marketingu i finansów oraz działaniami firmy. Całość odbywa się w ramach naboru na Summer Internship Program.

Inauguracja EDWARD ALTMAN LECTURE SERIES – zapraszamy na konferencję

Profesor Edward Altman - jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób w świecie finansów – 14 kwietnia 2016 r. zainauguruje w SGH cykl spotkań poświęconych finansom.

HEALTHCARE Business Seminars

Rozważasz karierę w branży medycznej? Chcesz się dowiedzieć jak zarządzać podmiotem leczniczym? Chcesz zmieniać w przyszłości polski sektor ochrony zdrowia?

Zapraszamy na warsztaty "ABC sztuki prezentacji"

Zapraszamy na warsztaty naszych doradców zawodowych z zakresu sztuki prezentacji, które zaopatrzą uczestników w niezbędną wiedzą i umiejętności przydatne w sytuacji ekspozycji społecznej- wystąpienia na forum, rozmowy kwalifikacyjne etc.

BCG Corporate Finance Unlimited Workshop 18–20 marca 2016 r. w Paryżu

Odkryj świat M&A razem z BCG — od wypracowania wstępnego pomysłu aż do zamknięcia transakcji.

Ucz się od najlepszych praktyków! Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej

Chcesz dowiedzieć się, czym naprawdę są kompetencje interpersonalne i jak dzięki nim budować swój sukces? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wybrać właściwą ścieżką rozwoju zawodowego i nią podążać? Weź udział w szkoleniach online w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej!

"Pomysł i co dalej?" Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości!

Fundacja Opoka przygotowała warsztaty z przedsiębiorczości „Pomysł i co dalej?” dla osób pragnących rozpocząć działalność gospodarczą. Masz pomysł, ale potrzebujesz go dopracować i skonfrontować z rzeczywistością? Zapraszamy!

Centrum Karier CC zaprasza na warsztaty "Biznesplan w zarysie"

Celem spotkania jest zdobycie przez uczestników informacji na temat zasad sporządzania biznesplanu, m.in. dotyczących jego budowy, sposobów analizy rynku i konkurencji, a także struktury planu finansowego przedsięwzięcia i instrumentów promocji firmy.

Facylitacja - zapraszamy na warsztaty!

Jeżeli chcesz się nauczyć pracy typu visual thinking, zobaczyć jak działają różne metody facylitacji w praktyce, wziąć udział w grupie rozwojowej metodami: action learning, burza pytań, design thinking, coaching grupowy, synektyka i wiele innych - zapraszamy do udziału w grupie „eksperymentalnej”.

Konferencja: Jak znaleźć lepszą pracę? - 16.01.2016 r.

Każdy poszukiwał kiedyś pracy, być może części z nas przyjdzie się z tym zmierzyć w tym roku. Jak szukać? Czego oczekują pracodawcy? Na te i inne pytania odpowiedzą wybitni praktycy biznesu i rekrutacji już 16 stycznia podczas konferencji „Jak znaleźć lepszą pracę?”.

Rekrutacja i selekcja bez tajemnic - zapisy na warsztaty trwają!

Warsztaty polecamy zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty "Małe kroki do wielkich rzeczy - czyli o modelach biznesowych"

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty "Małe kroki do wielkich rzeczy - czyli o modelach biznesowych" w dniu 12 stycznia 2016 r. w godz. 15.00-18.00

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. „Skuteczne metody na stres”

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. „Skuteczne metody na stres” w dniach: 20.01., 21.01. i 22.01.2016 r. w godz. 17.00-20.00

Zapraszamy na warsztaty firmy Deloitte "Jak skutecznie zbudować swój profesjonalny wizerunek" - już 16 grudnia!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty firmy Deloitte pt. "Jak skutecznie zbudować swój profesjonalny wizerunek", które odbędą się 16 grudnia 2015 r. w godz. 15.20-17.00 w sali 151 w budynku G