Zachęcamy wszystkich studentów do udziału w Programie SIFE Poland

Aktualności
SIFE ( Students In Free Enterprise) to największa organizacja międzynarodowa, która zrzesza trzy grupy liderów – przedstawicieli biznesu, środowiska akademickiego oraz aktywnych studentów.

Zespół SIFE Poland

zaprasza na

Spotkanie informacyjne SIFE

16.03.2010 (wtorek), godz. 15.30

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Al. Niepodległości 162, Budynek G, sala 322


 

Zespoły studenckie SIFE działają na ponad 1500 uczelniach w przeszło 40 krajach. 

Każdego dnia, z pomocą opiekunów naukowych, realizują projekty biznesowo-edukacyjne adresowane do wybranej społeczności. Celem jest osiągnięcie konkretnych mierzalnych wyników ekonomicznych.

Studenci samodzielnie kierując projektami sprawdzają się w roli liderów i trenerów. Rozwijają wiedzę i umiejętności m.in. z zakresu planowania, zarządzania projektami, komunikacji w zespole, a także negocjacji i przywództwa.


Wszystkie państwa zaangażowane w SIFE organizują co roku regionalne i/lub krajowe konkursy, podczas których studenci mają okazję zaprezentować wyniki swojej pracy przed elitarnymi przedstawicielami biznesu. Zwycięskie zespoły otrzymują zaproszenie do udziału w finale światowym SIFE World Cup. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą SIFE: http://www.sife.org/ebrochure.

Na spotkaniu dowiesz się:

  • W jaki sposób obecni i przyszli liderzy mogą wspólnie kreować lepszy i bardziej zrównoważony świat biznesu;
  • Dlaczego warto tworzyć nowe miejsca pracy i przyczyniać się do rozwoju przedsiębiorczości;
  • Kiedy kierować się zasadami etyki w biznesie;
  • Jak sprawdzić się w roli trenera i efektywnie przekazywać wiedzę innym;
  • Gdzie nawiązać kontakt ze studentami oraz reprezentantami wiodących firm na całym świecie.

 

Serdecznie zapraszamy studentów zainteresowanych tą wyjątkową ideą do przyłączenia się do istniejących zespołów uczelnianych SIFE lub do stworzenia nowej drużyny.

Każdy student, niezależnie od roku czy kierunku podjętych studiów, może zostać członkiem zespołu SIFE. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na www.sife.pl.