Wskocz do pociągu! Stacja: ROZWÓJ OSOBISTY!

Aktualności
Jeśli jesteś aktywny, poszukujesz możliwości rozwoju osobistego, a aktualna oferta szkoleniowa dla studentów jest dla Ciebie niewystarczająca – zainteresuje Cię event przygotowany przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa! Już 21 kwietnia odbędą się bezpłatne, całodniowe warsztaty z umiejętności miękkich, a poprowadzą je trenerzy z całej Europy!

AEGEE-Warszawa w ramach projektu szkoleniowego  “Jump on the TRAIN” organizuje otwarte warsztaty soft skills! Tematami poszczególnych slotów warsztatowych będą m.in. komunikacja, samoświadomość, a także różnice międzykulturowe. Razem z nami rozwiniesz swoje umiejętności personalne i interpersonalne, a także... podszkolisz angielski! Spotkania poprowadzą młodzi trenerzy z całej Europy, m.in. z Hiszpanii, Holandii, Finlandii, Węgier, Niemiec i Macedonii. 

Warsztaty odbędą się 21.04.2012 w godzinach 9-16, na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (budynek przy ulicy Świeradowskiej 43, koło stacji metra Wilanowska). Poza dużą dawką wiedzy i możliwością praktycznego ćwiczenia swoich umiejętności w międzynarodowej grupie, zapewniamy także certyfikat uczestnictwa, coffee breaki i materiały szkoleniowe. Co więcej - warsztaty są bezpłatne! Jedyne, co trzeba zrobić, by w nich uczestniczyć, to wypełnić krótka ankietę zgłoszeniową https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBtYmxEQU1CTE5hV3Z6ZklyVDVtZnc6MQ. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy przyjmujemy jedynie do 12.04.2012! Więc nie zwlekaj – zapisz się już dziś!


Więcej informacji na naszej stornie internetowej http://jumponthetrain.aegee.waw.pl/ oraz na FB https://www.facebook.com/events/390681767617793/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorami: Dominika Pruszczak,  t4t@aegee.waw.pl