Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Wiecznie w „niedoczasie”

Wiecznie w „niedoczasie”

Organizatorzy „Sięgaj wyżej!” zapraszają na warsztaty kształcące umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem. Spotkanie odbędzie się 20 marca 2011 w godzinach 11-17, w budynku wydziału psychologii UW.

siegaj wPoczucie braku wystarczająco dużej ilości czasu dokucza niejednemu z nas. Czasu brakuje zarówno na (rzetelne) wykonywanie powierzonych nam zadań, jak i na odpoczynek oraz realizowanie własnych pasji. Będąc w ciągłym „niedoczasie”, często nie dotrzymujemy terminów, jeszcze częściej – wypraszamy przesunięcie deadline’ów choćby o dzień. Zestresowani i sfrustrowani (a nierzadko po prostu bezsilni), kiedy wykonywane czynności nie sprawiają nam już satysfakcji, najczęściej porzucamy podjęte zadania, rezygnujemy z wyznaczonych sobie celów.

Wiedza, jak zarządzać sobą w czasie, jest niezbędna dla konsekwentnego wyznaczenia i realizowania własnych zamierzeń. Niestety, problem nieumiejętnego planowania dotyczy przeważającej liczby studentów. Dlatego podczas najbliższych warsztatów z cyklu „Sięgaj wyżej!” poświęconych zarządzaniu czasem nasi trenerzy (członkowie SKN Progres) zaprezentują uczestnikom metody rozsądnego planowania oraz ustalania priorytetów, a także podpowiedzą, jak zamiast marnotrawić czas, można go efektywnie wykorzystać. Dodatkowo, zostaną przedstawione skuteczne techniki motywacyjne.

Zachęcamy do aplikowania na warsztaty z umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem, które odbędą się 20 marca 2011 r. w godzinach 11-17, w budynku wydziału psychologii UW (ul. Stawki 5/7)! Zapisy już trwają! Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: www.siegajwyzej.aegee.waw.pl

Twoja przyszłość jest w zasięgu ręki!