Weź udział w Warsztatach Umiejętności Grupy Żywiec!

• Ambitnie myślisz o swojej zawodowej przyszłości? • Interesuje Cię doskonalenie Twoich umiejętności i zdobywanie nowych kompetencji? • Chcesz dołączyć do elitarnej grupy potencjalnych stażystów i współpracowników Grupy Żywiec?

Warsztaty Umiejętności?

W Grupie Żywiec zawsze potrzebujemy nowych, wartościowych pracowników. Nie każdy talent można rozpoznać na pierwszy rzut oka, nie wszyscy młodzi ludzie w pełni uświadamiają sobie swoje predyspozycje. Chętnie szukamy nieoszlifowanych diamentów i temu między innymi służą nasze warsztaty. Spośród uczestników rekrutujemy również kandydatów na roczny staż, przygotowujący do pracy na samodzielnym stanowisku. Większość stażystów otrzymuje potem ofertę pracy w Grupie Żywiec.

Jak to wygląda?

Warsztaty Umiejętności to całodniowe szkolenie podzielone na dwa moduły:

  1. Pierwszy przygotowuje uczestników do jak najefektywniejszego zmierzenia sie z procesem rekrutacyjnym w Grupie Żywiec.
  2. Drugi poświęcony jest treningowi twórczego myślenia.

Warsztaty odbywają sie w grupach do 12 osób i są prowadzone przez pracowników działu HR Grupy Żywiec. Kameralna formuła zajęć pozwala na bezpośrednią komunikację między trenerem a uczestnikami i na wyczerpujące przejście przez wszystkie obszary tematyczne szkolenia.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty Umiejętności odbędą się 10 grudnia 2012 w Warszawie. 

Dla kogo?

Na Warsztaty zapraszamy studentów trzeciego roku i studiów magisterskich. Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy są kwalifikowani na podstawie jakości zgłoszeń.

Aby złożyć aplikacje wejdź na stronę

Szczegółowe informacje o warsztatach i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tu:

www.grupazywiec.pl/kariera