Weź udział w warsztatach „Biznes w Praktyce” firmy Danone. Aplikuj do 30 marca!

Aktualności
Danone zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów z całej Polski do udziału w warsztatach “Biznes w Praktyce” (17-25 kwietnia w Warszawie). Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w międzynarodowej korporacji i zdobyć praktyczną wiedzę, aplikuj do 31 marca na www.PracawDanone.pl

Podczas warsztatów eksperci firmy odsłaniają kulisy swojej codziennej pracy, dzielą się praktyczną wiedzą oraz omawiają wypracowywane przez uczestników rozwiązania realnych wyzwań biznesowych z przeszłości. Na wszystkich czekają też certyfikaty i konkursy z nagrodami. – Było genialnie i naprawdę praktycznie – podsumowała ubiegłoroczne warsztaty Joanna Jadachowska. - Polecam każdemu kto się choćby troszeczkę zastanawia czy warto BARDZO WARTO! – pisała na profilu Praca@Danone.

Tegoroczna oferta warsztatów „Biznes w Praktyce” obejmuje dziedziny marketingu, sprzedaży, HR oraz kontrolingu finansowego. Na każde z czterech całodniowych spotkań w warszawskiej siedzibie firmy Danone zaproszenie otrzymają 24 osoby wybrane na podstawie aplikacji. Dzięki czterem dotychczasowym edycjom projektu praktyczną wiedzę biznesową zdobyło w sumie już ponad 600 osób.

Warsztaty to również szansa skrócenia procesu rekrutacji do udziału w Programie Rozwoju Talentów w Danone. – Już piętnastu uczestników warsztatów otrzymało od nas zaproszenie do współpracy – informuje Łukasz Trzeszczkowski, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy w Danone. – Dlatego tym bardziej zachęcam do wzięcia sprawy w swoje ręce i skorzystania z tej oferty praktycznego rozwoju.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji na warsztaty można znaleźć na stronie