Weź udział w warsztatach „Biznes w Praktyce” firmy Danone

Aktualności
Danone zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów z całej Polski do udziału w warsztatach “Biznes w Praktyce” (17-26 kwietnia w Warszawie). Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w międzynarodowej korporacji i zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności, aplikuj do 31 marca na PracawDanone.pl

 

Uczestnicy każdego warsztatu zmierzą się z realnym case study i poznają wyzwania, z jakimi stykają się eksperci z poszczególnych dziedzin dynamicznego biznesu FMCG. Na wszystkich czekają też certyfikaty uczestnictwa oraz konkursy z nagrodami.

Pracownicy Danone odkryli przed nami kulisy swojej codziennej pracy  podawali wiele ciekawych przykładów – mówi Natalia Białobrzewska, uczestniczka jesiennej edycji warsztatów. – Oprócz praktycznej wiedzy było również mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy – dodaje.

Warsztaty „Biznes w Praktyce” organizowane są dwa razy do roku (wiosną i jesienią) w siedzibie Danone w Warszawie. Oferta kwietniowej edycji obejmuje dziedziny takie jak marketing, sprzedaż, łańcuch dostaw, HR, IT, ochrona środowiska i zarządzanie projektami informatycznymi (IS). Na każdy z warsztatów zaproszenie otrzymają 24 osoby wybrane na podstawie aplikacji.

Warsztaty to również szansa skrócenia procesu rekrutacji do udziału w Programie Rozwoju Talentów w Danone. – Już dziewięciu uczestników trzech poprzednich edycji warsztatów otrzymało zaproszenie do współpracy z naszą firmą – informuje Łukasz Trzeszczkowski, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy w Danone.


Dlatego tym bardziej zachęcam do wzięcia sprawy w swoje ręce i skorzystania z naszej oferty praktycznego rozwoju.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji na warsztaty można znaleźć na stronie