Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Uzupełnij swoją wiedzę, znajdź wymarzoną pracę!

Uzupełnij swoją wiedzę, znajdź wymarzoną pracę!

Jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie? To proste! Podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełnić wiedzę teoretyczną o praktyczne umiejętności. Teraz wysokiej klasy szkolenia informatyczne są dostępne za darmo dzięki Akademii Rozwoju Sieciowych Kompetencji IT .

 

aka1Szkolenia w Projekcie Akademia Rozwoju Sieciowych Kompetencji IT to kursy informatyczne na różnym poziomie zaawansowania. Mogą z nich skorzystać osoby pełnoletnie, zatrudnione na terenie woj. mazowieckiego (w tym umowa zlecenie i dzieło), nie posiadające wykształcenia wyższego. 100% kosztów szkolenia pokrywa Unia Europejska !!!

Kursy organizowane są w Warszawie, w trybie wieczorowym oraz zaocznym  poza godzinami pracy. Wysoki poziom wiedzy zapewniają doświadczeni trenerzy licencjonowanych Akademii Cisco. Do dyspozycji uczestników są również profesjonalne, wyposażone w specjalistyczny sprzęt sale i bezpłatne materiały szkoleniowe dla każdego.

Oferta szkoleniowa

Oferta szkoleniowa Projektu Akademia Rozwoju Sieciowych Kompetencji IT to kursy
z zakresu zaawansowanej informatyki, realizowane w ramach Cisco Networking Academy®. Dotyczą one sieci bezprzewodowych, systemów operacyjnych i programowania oraz ich bezpieczeństwa. Przygotowują do renomowanych międzynarodowych certyfikatów, m.in. Comp TIA A+, CCENT praz CCNA.

Aby zapisać się  na szkolenie wystarczy złożyć dokumenty w wyznaczonym terminie zgodnie
z informacjami umieszczonymi na stronie www.ar.nowezawodyit.pl.

aka2