Studencie! Zostań szefem innowacyjnej firmy!

Wielu studentów i absolwentów ma pomysły na własną działalność gospodarczą, ale nie zawsze wiedzą, jak je zrealizować. Jeszcze trudniej jest z pomysłami na innowacyjny biznes. Dofinansowany z EFS projekt „Start dla innowacyjnych firm II”, którego realizację rozpoczyna Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie (we współpracy z firmą Atfin Sp. z o.o.) umożliwi uczestnikom oszlifowanie takich pomysłów.

Rekrutacja właśnie rusza i potrwa do 14 października 2013 r. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dopracowaniu waszych pomysłów ma pomóc realizacja weekendowych, praktycznych modułów szkoleniowych. Oprócz „typowych” szkoleń z finansów, biznes planu, marketingu czy prawa, w programie też warsztaty z twórczego myślenia, badań marketingowych, a nawet temat na żądanie. Dodatkowo do waszej dyspozycji będzie internetowa baza ekspertów z różnych dziedzin. Sami wybierzecie z „banku twarzy”, z którymi ekspertami indywidualnie skonsultujecie własne pomysły.

Prognozy dotyczące rynku pracy w Polsce nie są optymistyczne. Oficjalne dane mówią, że w szczególnie trudnej sytuacji znajdują się osoby wchodzące na rynek pracy, w tym studenci i absolwenci. Założenie własnej firmy może być świetnym pomysłem na karierę.

Szczegóły na temat projektu i rekrutacji na stronie internetowej www.innowacyjnefirmy.vizja.pl