Studencie, zarabiaj z największym programem partnerskim w kraju

Katowice, Poznań, Warszawa – to pierwsze punkty na szkoleniowej mapie programu Money2Money. W maju i czerwcu eksperci Money.pl ruszą w Polskę z warsztatami na temat zarabiania w programie partnerskim.

Czy warto przyłączyć się do programu partnerskiego i czy na sprzedawaniu produktów i usług kogoś innego  da się zarobić duże pieniądze – odpowiedzi m.in. na te pytania poznamy już na przełomie maja i czerwca po pierwszych szkoleniach. 

Warsztaty adresowane są do studentów, którzy chcą dodatkowo zarobić: i to zarówno w sieci , jak i poza nią. Zespół Money.pl przeszkoli ich m.in. pod kątem dopracowywania stron WWW – umieszczania nowych treści, dbania o ruch, podpinania linków lub innych form reklamowych, testowania nowych rozwiązań i monitorowania wyników kampanii. Nie zabraknie też nowości z oferty Money2Money.

- Warsztaty M2M to odpowiedź na ogromne zainteresowanie marketingiem afiliacyjnym i programem partnerskim Money2Money – mówi Aleksander Kusz, prezes zarządu Money.pl.

- Charakter szkoleń  najlepiej oddaje hasło „Sieć i zarabiaj na wiele sposobów” .  Money2Money to program, z którego korzystać może każdy – niezależnie od tego,  czy zajmuje się na co dzień internetem, czy zdecydowanie lepiej czuje się poza siecią. Wszyscy partnerzy mają do dyspozycji szeroką paletę narzędzi. Pragniemy podzielić się z nimi wiedzą, jak skutecznie je wykorzystać, by mnożyć własne zyski  wyjaśnia Aleksander Kusz.

Warsztaty, które na przełomie maja i czerwca poprowadzą specjaliści programu M2M są bezpłatne. Pierwsze już 29 maja w Katowicach. Tydzień później entuzjaści programów partnerskich spotkają się w Poznaniu. Cykl zakończy się 11 czerwca szkoleniami  w Warszawie.

Pierwsze szkolenia z cyklu „Sieć i zarabiaj na wiele sposobów” już 29 maja w Katowicach. Zapisy trwają do 21 maja.

Więcej informacji na temat wszystkich warsztatów: www.money2money.com.pl/siecizarabiaj