Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Studencie! Załóż firmę i zarób pierwszy milion!

Studencie! Załóż firmę i zarób pierwszy milion!

Tylko do 14 października można zgłaszać się do bezpłatnego udziału w projekcie „Zostań kreatywnym przedsiębiorcą”. Szkolenie PRINCE2, bezpłatny semestralny kurs Business English i indywidualne doradztwo to najmocniejsze ogniwa projektu Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Warszawie.

Własna innowacyjna firma to świetny pomysł na karierę zawodową i pieniądze. To właśnie dzięki kreatywności, determinacji, aktualnej wiedzy i pasji młodzi ludzie mają przewagę nad doświadczonymi „rekinami biznesu”. Są bardziej elastyczni i łatwiej odnajdują się w szybko zmieniających się realiach biznesu.

Biznesowej megakreatywności studenci i absolwenci nauczą się w weekendowym programie „Akademia Przedsiębiorczości”. Dowiedzą się, jak przygotować biznes plan, jak myśleć twórczo
i kreatywnie oraz jak wykorzystać Internet w biznesie. Tego w uczelnianych programach kształcenia brak, a tego wymagają pracodawcy. Uczestnicy, którzy już mają pomysł na własny innowacyjny biznes, będą mieli okazję omówić go z doradcą podczas indywidualnych konsultacji.

Szczegóły na temat projektu i rekrutacji na stronie internetowej www.kreatywnyprzedsiebiorca.vizja.pl

Zgłoś się już dziś

http://kreatywnyprzedsiebiorca.vizja.pl/rekrutacja/formularz