StartUp w Karierę! - warsztaty dla studentów

Aktualności
Drodzy Studenci i Absolwenci! Czy wiecie, że… kompetencje miękkie to obecnie najważniejsze z kryteriów rekrutacyjnych dla dużych przedsiębiorstw.

Według badań Ernst&Young oraz SGH dla 32% pracodawców takie kompetencje są głównym kryterium stosowanym przez firmę przy zatrudnianiu studentów i absolwentów. Dla porównania, udział w praktykach i stażach jako główne kryterium stosuje TYLKO 22% pracodawców.

Osoby zainteresowane zwiększeniem swojej konkurencyjności na rynku pracy zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym rozkładem czterech warsztatów otwartych w ramach projektu StartUp w Karierę:

Assessment Center od kuchni. Zobacz jak wygląda i bądź przygotowany!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest i jak od kuchni wygląda Assessment Center, poznać rodzaje ćwiczeń i dzięki temu zwiększyć swoje szansę w jednym z etapów rekrutacji jakim jest AC, przyjdź koniecznie na nasz warsztat!

Trener: Dorota Dąbrowska

Termin: 25.09, godz. 17.30Kompetencje i wyniki to nie wszystko. Budowanie własnego wizerunku jako nieodłączna część pracy zawodowej.

5% – 7% pracowników każdej organizacji to tzw. talenty. Osoby z największym potencjałem, w które organizacja inwestuje i planuje im wymarzoną ścieżkę kariery. Pytanie teraz, jak to zrobić by być postrzeganym jako potencjalny „talent” podczas rekrutacji?

Trener: Tomasz Chyrchel

Termin: 26.09, godz. 16:00Metoda 5W, czyli jak profesjonalnie przygotować prezentację – Jak wykorzystać „swoje pierwsze 5 minut”?

Na warsztacie poznasz unikalną Metodę 5W, będącą kluczem sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych  prezentacji i wystąpień publicznych, a dzięki niej dowiesz się jak dobrze wykorzystać “Efekt pierwszego wrażenia” (Efekt HALO) oraz  pogłębisz wiedzę z zakresu mowy ciała.

 Trener: Katarzyna Mirkiewicz

Termin: 27.09, godz. 14.00


 

Odblokuj swoją motywację dzięki zmianie negatywnych przekonań

Na warsztacie dowiesz się jak Twoje myśli sabotują Twoje działania i co ważniejsze, w jaki sposób minimalizować lub usuwać negatywne przekonania na każdy temat! Będziesz miał okazję popracować nad swoim wybranym negatywnym przekonaniem i zmienić je, aby odblokować swoją energię potrzebną do działania. Ponadto możesz liczyć na pozytywny zastrzyk energii.

Trener: Katarzyna Kaźmierczak

Termin: 28.09, godz. 16.00


 

Wszystkie warsztaty odbywają się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31. 

Koszt pojedynczego szkolenia: tylko 10zł na koszty organizacyjne

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Wszelkie informacje i zapisy dostępne na: http://www.startupwkariere.pl/zapisy-2/warsztaty-otwarte/

Kim jesteśmy?

StartUp w Karierę to projekt, którego celem jest zwiększanie konkurencyjności młodych ludzi na obecnie bardzo wymagającym rynku pracy.

Jeśli szukasz ciekawostek dotyczących kariery, pisania dokumentów aplikacyjnych lub ciekawych ofert pracy, wejdź na naszą stronę na FB http://www.facebook.com/StartUpWKariere

StartUp-uj z Nami!