Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / StartUp w Karierę – warsztaty rozwoju kompetencji miękkich

StartUp w Karierę – warsztaty rozwoju kompetencji miękkich

Zespół StartUp w Karierę zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych na warsztaty rozwoju kompetencji miękkich. W listopadzie odbędą się następujące warsztaty:

Assessment Center od kuchni. Zobacz jak wygląda i bądź przygotowany!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest i jak od kuchni wygląda Assessment Center, poznać rodzaje ćwiczeń i dzięki temu zwiększyć swoje szansę w jednym z etapów rekrutacji jakim jest AC, przyjdź koniecznie na nasz warsztat!

Trener: Dorota Dąbrowska

Termin: 19.11, godz. 18.00


Produktywność i zarządzanie sobą w czasie – Ustalanie priorytetów na bazie wyznawanych wartości – pierwszy krok w zarządzaniu sobą w czasie.

Podczas szkolenia będziesz miał(a) okazję przyjrzeć się, w jaki sposób gospodarujesz swoim czasem. Zobaczysz, na co poświęcasz swój czas w kontekście własnych potrzeb, wartości, własnych zobowiązań i wymagań otoczenia. Podczas szkolenia postaramy się wspólnie położyć fundament pod pracę narzędziową nad zarządzaniem sobą w czasie.

Trener: Katarzyna Mirkiewicz

Termin: 20.11, godz. 17:30


Jak oczarować pracodawcę swoim CV? Wskazówki, jak napisać poprawny życiorys

Na warsztacie dowiesz się:od czego zacząć pisanie dokumentów aplikacyjnych, o czym warto pamiętać tworząc atrakcyjne CV, jak wyróżnić się spośród setek tysięcy innych kandydatów.

Na spotkaniu będą pokazywane konkretne przykłady różnych wzorów Curriculum Vitae, na podstawie których prowadząca wspólnie z Uczestnikami omówi podstawowe błędy w nich popełniane, a także dobre praktyki, które warto wprowadzić do własnych aplikacji.

Trener: Katarzyna Kaźmierczak

Termin: 22.11, godz. 17.30


Empatyczne słuchanie, czyli staraj się najpierw zrozumieć, potem być zrozumiany.

Podczas warsztatu dowiesz się, jak słuchać drugą osobę tak, aby ją w pełni zrozumieć,poznasz cztery fazy nauki empatycznego słuchania i przećwiczysz je w praktyce,będziesz miał czas na autorefleksję nad swoim sposobem komunikacji i zaplanowanie zmian, które będziesz chciał wprowadzić w życie.

Trener: Karolina Buszkiewicz

Termin: 27.11, godz. 18:00


Kompetencje i wyniki to nie wszystko. Budowanie własnego wizerunku jako nieodłączna część pracy zawodowej

5% – 7% pracowników każdej organizacji to tzw. talenty. Osoby z największym potencjałem, w które organizacja inwestuje i planuje im wymarzoną ścieżkę kariery. Pytanie teraz, jak to zrobić by być postrzeganym jako potencjalny „talent” podczas rekrutacji?

Trener: Tomasz Chyrchel

Termin: 28.11, godz. 17:00


Metoda 5W, czyli jak profesjonalnie przygotować prezentację – Jak wykorzystać „swoje pierwsze 5 minut”?

Na warsztacie poznasz unikalną Metodę 5W, będącą kluczem sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych  prezentacji i wystąpień publicznych, a dzięki niej dowiesz się jak dobrze wykorzystać “Efekt pierwszego wrażenia” (Efekt HALO) oraz  pogłębisz wiedzę z zakresu mowy ciała.

Trener: Katarzyna Niemiec-Kosek

Termin: 29.11, godz. 17.30Wszystkie warsztaty odbywają się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31.

Koszt udziału: 10zł (koszty organizacyjne)

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz! Wszelkie informacje i zapisy dostępne na: http://www.startupwkariere.pl/zapisy-2/warsztaty-otwarte/

Kim jesteśmy?

StartUp w Karierę to projekt, którego celem jest zwiększanie konkurencyjności młodych ludzi na obecnie bardzo wymagającym rynku pracy.

Jeśli szukasz ciekawostek dotyczących kariery, pisania dokumentów aplikacyjnych lub ciekawych ofert pracy, wejdź na naszą stronę na FB http://www.facebook.com/StartUpWKariere

 

StartUp-uj z Nami!