Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Start dla innowacyjnych firm

Start dla innowacyjnych firm

W ramach projektu Start dla innowacyjnych firm, którego celem jest pomoc studentom w zakładaniu i rozwijaniu własnych firm w zakresie e-biznesu, zapraszamy na bezpłatne SZKOLENIE I WARSZTATY.

SDIF

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami dwóch instytucji, które dysponują funduszami europejskimi na dokapitalizowanie młodych innowacyjnych firm.

 

4 marca przedstawiciele AGENCJI ROZWOJU POMORZA oraz BEŁCHATOWSKO KLESZCZOWSKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWO TECHNOLOGICZNEGO zaprezentują warunki i zasady dostępu do kapitału na rozwój innowacyjnego biznesu już 4 MARCA podczas szkolenia pt. POZYSKANIE FINANSOWANIA NA ROZWÓJ FIRMY ZE ŹRÓDEŁ ZEWNĘTRZNYCH.

 

Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

  • jakie są zasady inwestowania w nowe firmy przez te instytucje;
  • czy warto założyć firmę we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza i Bełchatowsko Kleszczowskim Parkiem Przemysłowo Technologicznym;
  • jakie są wady i zalety związania się z zewnętrznym inwestorem;
  • jak powinno się rozmawiać z inwestorem kapitałowym;
  • jakie są przykłady uruchomionych przez te instytucje firm.

Ponadto instytucje te przeprowadzą WARSZTATY, podczas których w praktyczny sposób dowiesz się jak przygotować i zaprezentować innowacyjny projekt w ramach Działania 3.1 PO IG.

PRZYJDŹ I ZAPOZNAJ SIĘ z możliwością rozwoju swojego innowacyjnego pomysłu ze źródeł zewnętrznych.

 

Szkolenie połączone z warsztatami odbędzie się 4 marca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, przy ul. Pawiej 55, od godziny 9:00 do 17:00

 

Aby wziąć udział w szkoleniu lub warsztatach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego,dostępnego pod adresem http://www.efirma.org.pl/?page=harmonogram.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 022 621 27 15 lub napisz start@efirma.org.pl

Logo KL SDIF