Spotkanie think tanku "Poland, Go Global!"

Zarezerwuj swój czas na rozwój – już 31 marca w Łodzi.

Szanowni Państwo!

Jak wskazują cykliczne badania realizowane przez think tank "Poland, Go Global!", wiele polskich firm wstrzymuje się z ekspansją na zagraniczne rynki, mimo że krajowy rynek nie pozwala im już na utrzymanie dotychczasowego tempa wzrostu. Tymczasem przedsiębiorcy, którzy odważyli się wyjść poza lokalny rynek, podkreślają, że dopiero przekroczenie granic dało im szansę na osiągnięcie znacznie większych zysków. Skąd tak różne spojrzenia na wyzwanie, jakim jest międzynarodowa ekspansja?

Odpowiedzi na to pytanie poszukamy podczas bezpłatnego śniadania biznesowego, organizowanego w Łodzi przez think tank "Poland, Go Global!", na które serdecznie Państwa zapraszam.

Już 31 marca dowiedzą się Państwo między innymi:

  • Jak przygotować się do wejścia na rynki zagraniczne?
  • Jak zadbać o stabilny wzrost?
  • Jakie bariery stoją przed przedsiębiorcami planującymi międzynarodowy rozwój?

Podczas spotkania poznają Państwo studium przypadku polskiej organizacji, dowodzące, że można odnieść sukces nawet na wymagającym rynku chińskim. Następnie nasi eksperci wezmą udział w debacie panelowej, poświęconej praktycznym zagadnieniom ekspansji międzynarodowej i przygotowania firmy do związanych z tym wyzwań.

Zarezerwuj miejsce »

Nie do przecenienia jest aspekt networkingowy wydarzenia – w ramach think tanku "Poland, Go Global!" budujemy sieć partnerów – firm, które międzynarodowe sukcesy i porażki mają już za sobą, a dzięki temu służyć mogą zarówno dobrą radą, jak i siecią sprawdzonych osobiście kontaktów.

Dzięki wsparciu, jakie daje udział w projektach "Poland, Go Global!", nawet niewielka firma zyskuje szanse na międzynarodowy rozwój. Warunkiem przystąpienia do think tanku jest wypełnienie krótkiego kwestionariusza na stronie:

www.polandgoglobal.pl/dolacz-do-nas

Serdecznie zapraszamy!