Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Spotkanie informacyjne Founder Institute Warsaw 10.12.12

Spotkanie informacyjne Founder Institute Warsaw 10.12.12

Największy akcelerator startupów na świecie, Founder Institute, który testuje możliwość uruchomienia w Warszawie programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych organizuje w dniu 10 grudnia 2012 r. spotkanie informacyjne. Zainteresowanych zapraszamy do Nao Cowork, na godzinę 18:30.

Podczas spotkania zainteresowani uczestnictwem w programie dowiedzą się więcej na temat tego czym jest Founder Institute oraz jak Founder Institute pomaga uruchomić firmę technologiczną. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przyszłymi mentorami oraz innymi kandydatami.

Kto powinien uczestniczyć?

  • Każdy, kto ma pomysł na startup
  • Każdy, kto szuka wspólnika lub chciałby dołączyć do istniejącego star tupu
  • Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o Founder Institute.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, jednak ilość miejsc jest ograniczona dlatego zarejestruj się już dziś: http://fi.co/e/2199.

O Founder Institute

Founder Institute, największy na świecie akcelerator biznesu testuje w Warszawie możliwość uruchomienia lokalnej edycji programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych. Founder Institute, posiadający swoją siedzibę w Krzemowej Dolinie, działa obecnie w 27 krajach i pomógł utworzyć ponad 650 firm technologicznych. Celem i zarazem misją jest „Globalizacja Doliny Krzemowej” oraz promowanie przedsiębiorczości technologicznej.

Kontakt:

Anita Kijanka

anita.kijanka@founderinstitute.net

Tel. 606 691 708