Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Specjalistyczne szkolenia z zakresu nowoczesnego zarządzania

Specjalistyczne szkolenia z zakresu nowoczesnego zarządzania

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie, który pozwoli Państwu podnieść kompetencje i umiejętności w zakresie Zarządzania Zmianą oraz Zarządzania Projektami. Kursy organizowane w jego ramach objęte są certyfikacją, która daje Państwu uznanie nie tylko na polskim, ale także międzynarodowym rynku pracy. Projekt jest w 100% dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Uczestnicy mogą wziąć udział w jednym z poniższych szkoleń odbywających sie w weekendy:

  • SPECJALISTA ZARZĄDZANIA ZMIANĄ  - 6 dni (3+3dni) -48 godzin lekcyjnych

lub

  • SPECJALISTA ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - 6 dni (3+3dni) -48 godzin lekcyjnych

Realizacją projektu zajmuje się EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA Sp. z o.o. świadcząca szeroki zakres usług szkoleniowych i konsultingowych, która specjalizuje się w organizacji profesjonalnych treningów skierowanych głównie do specjalistów, kadry kierowniczej wyższego oraz średniego szczebla. Oferta firmy skierowana jest zarówno do instytucji publicznych, organizacji samorządowych, przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA przeszkoliła ponad 15 000 osób z około 7500 instytucji i przedsiębiorstw. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają listy referencyjne od klientów.

Kursy przeprowadzane w ramach projektu przez Europejską Grupę Doradczą objęte są procesem Certyfikacji Kompetencji Personelu przeprowadzanym przez niezależną jednostkę certyfikującą.

Korzyści udziału w projekcie:

  • Wysoka jakość

Program  specjalistycznych szkoleń realizowany przez trenerów - praktyków gwarantuje uczestnikom zdobycie kwalifikacji na najwyższym poziomie.

  • Bezpłatne uczestnictwo

Udział w szkoleniach oraz procesie certyfikacji kompetencji personelu jest w całości dofinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.

  • Praktyczna forma

Zajęcia mają charakter spotkań warsztatowych, prowadzonych przez trenerów - praktyków w małych grupach. Uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności, które będą mogli efektywnie wykorzystać w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Grupa docelowa: Uczestnikami szkoleń w ramach projektu mogą być pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę lub umowę zlecenie zgłaszający się samodzielnie na szkolenie. Pracodawca powinien mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego lub oddział w województwie mazowieckim wpisany do dokumentów rejestracyjnych.

W ramach powyższego szkolenia, mają Państwo zapewnione: materiały dydaktyczne, przystąpienie do egzaminu umożliwiającego otrzymanie tytułu: Specjalista Zarządzania Projektami, wyżywienie podczas dni szkoleniowych, noclegu dla 50% uczestników spoza Warszawy oraz zwrot kosztów dojazdu dla 60% uczestników pochodzących spoza Warszawy (liczy się kolejność zgłoszeń).

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

W celu zgłoszenia się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.nowoczesnezarzadzanie.com.pl

Dokumenty zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej projektu www.nowoczesnezarzadzanie.com.pl w Biurze Projektu Europejskiej Grupy Doradczej Sp. z o.o.  w Warszawie Skwer Wyszyńskiego 5/27, 01-015 Warszawa.

Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.nowoczesnezarzadzanie.com.pl oraz w załączniku.

Hanna Łukasik
tel. (022) 862 00 05
kom.787 785 989
 fax. (022) 412 16 02
hanna@eurogrupa.com.pl
biuro@nowoczesnezarzadzanie.com.pl
rekrutacja@nowoczesnezarzadzanie.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy !!!!!!