Skuteczny handlowiec – bezpłatny warsztat firmy Selgros

Zapraszamy na dwudniowe praktyczne warsztaty podczas których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę oraz przekonać się czy praca w sprzedaży jest właśnie dla Ciebie! Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną – nasyconą elementami interaktywnymi oraz praktyczną. Obie poprowadzone będą przez specjalistów pracujących w Selgros Casch and Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet - wiodącego specjalisty w branży Food Service.

O czym będą warsztaty?

Droga produktu – poznasz cykl życia produktu, dowiesz się jak wygląda jego droga – od pozyskania, przez dział przyjęć na hali Selgros, aż po sklep/ekspozycję.

Świat handlowca – przekonasz się jak wygląda praca w sprzedaży od strony praktycznej (osoby pracującej w takim dziale), poznasz podstawowe techniki wywierania wpływu i dowiesz się jak wykorzystać je w życiu codziennym (na przykład na uczelni).

Dlaczego i jak kupujemy? – poznasz zachowania konsumenckie „krok po kroku” oraz podstawowe zagadnienia z dziedziny marketingu, a zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać podczas ćwiczeń grupowych.

Z czego żyjemy? – matematyka handlowa dla opornych – nauczysz się podstawowych pojęć handlowych w myśl idei „finanse dla nie finansistów” i dowiesz się jakie czynniki wpływają na sukces prowadzenia sklepu. 

Co zyskasz? 

Otrzymasz certyfikat uczestnictwa w warsztatach – który możesz wykorzystać przy wielu różnych rekrutacjach

Przełożenie teorii na praktykę – przekonaj się jakie wyzwania niesie ze sobą życie handlowca

Kiedy i gdzie?

 

Termin    

26 i 27 kwietnia 2017 r.

Godziny

9:00 – 17.00 

Miejsce 

Hala Selgros, ul. Przylesie 3, Warszawa

Dla Kogo 

Studenci i absolwenci, głównie z kierunków ekonomicznych, zarządzania oraz związanych z żywnością i żywieniem

 

UWAGA!

 

Zapisy tylko do 9.04.2017 r.

Jak się zgłosić na warsztaty?  

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną poprzez uzupełnienie formularza na stronie: Rekrutacja.FundacjaRozwojuTalentow.pl (ogłoszenie o warsztatach). Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona! 

Organizator zapewnia uczestnikom ciepły posiłek, a osobom spoza Warszawy zwrot kosztów dojazdu na warsztaty.