Shapers of the future 2018

Aktualności
Shapers of The Future to nowa edycja intensywnych szkoleń dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych. Jeśli aktywnie działasz w organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i interesuje Cię innowacyjne rozwiązywanie ważnych problemów społecznych - koniecznie zgłoś się do programu!

W trakcie warsztatów będziesz pracował w międzynarodowej grupie, pod okiem ekspertów i trenerów. Zdobędziesz wiedzę na temat innowacji społecznych, pracy metodą Design Thinking, poprawisz swoje umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

Gwarantujemy świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów oraz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystasz w codziennej pracy. Dodatkowo nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie - zapewniamy to wszystko na czas trwania warsztatów. Warsztaty są w całości prowadzone w języku angielskim!

KIEDY: 24-27 października 2018
GDZIE: Kraków
DLA KOGO: studenci, absolwenci i młodzi profesjonaliści z Europy Centralnej i Wschodniej
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 30 września 2018 r.

Nie czekaj! Zgłoś swój udział już dziś https://goo.gl/forms/omdm397gVzm4Ue4l1

Warsztaty są organizowane przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Wydziałem Humanistycznym AGH i Województwem Małopolskim.

Więcej szczegółów na stronie: http://sof2018.org/
oraz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1786591328100384/