Bezpłatne warsztaty "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic" - zapisy trwaja!

Warsztaty te są szansą na zadanie rekruterom - praktykom wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

W trakcie trwania szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę nt.: sposobów i źródeł pozyskiwania pracy, nauczą się zasad profesjonalnego pisania dokumentów aplikacyjnych; będą uczestniczyli w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych; zapoznają się z przykładowymi zadaniami pojawiającymi się w testach kompetencyjnych; wykonają test osobowościowy; odświeżą swą wiedzą z zakresu zasad savoir vivre obowiązujących podczas rozmowy kwalifikacyjnej (etykieta ubioru, powitania, wymiana uścisków dłoni etc.).

Warsztaty te są szansą na zadanie rekruterom- praktykom wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

Gość specjalny - rekruterzy z firmy E&Y, którzy podzielą się swym HR-opwym doświadczeniem, wiedzą, odpowiedzą na Państwa pytania z obszaru rekrutacji i selekcji.

Warsztaty odbędą się 10 października br. w godz. 13:00-16:00 w sali 151 w budynku G.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!