Przetrwaj sesję - cykl wydarzeń Mondelez Polska

Zapraszamy na organizowany przez Mondelez Polska cykl wydarzeń pod hasłem "Przetrwaj sesję". W ich trakcie studenci będą mieli szansę porozmawiać z pracownikami Mondelez Polska o możliwościach pracy i praktyk w firmie, a także wziąć udział w warsztacie "Skąd wiesz co robić, kiedy nie wiesz co robić?" - Dowiedz się co zrobić, żeby łatwiej zdawać trudne egzaminy w czasie sesji, w przyszłej pracy i codziennym życiu!

W dzisiejszym świecie z każdym dniem trudniej znaleźć przewidywalną i stabilną dziedzinę. Normą stało się ciągłe podnoszenie kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy. Częściej też wymagana jest umiejętność radzenia sobie z sytuacjami, co do których nie ma jasnej instrukcji postępowania. Coraz częściej studia są interdyscyplinarne, a firmy zwiększają pracownikom zakres odpowiedzialności na każdym szczeblu organizacyjnym. W praktyce oznacza to, że już na starcie kariery oczekiwania są dużo wyższe niż dotychczas. Nawet idealni kandydaci muszą szybko nabyć nowe umiejętności, żeby poradzić sobie z powierzonymi zadaniami.

W czasie warsztatu przedstawimy koncepcję Learning Agility, która mówi o tym, że zdolność uczenia się to znacznie więcej niż inteligencja czy wiedza książkowa. Powiemy o tym jak wykorzystywać wszystkie sposoby uczenia się do osiągania sukcesów oraz jak ważne jest rozwijanie swoich umiejętności w tym obszarze. Uczestnicy będą mieli okazję udziału inte­rak­tyw­nych zaję­ciach, opartych na materiałach filmowych, dyskusji, pracy w małych grupach, mini-prezentacjach oraz analizie przypadków.

Uwaga! Ze względu na tematykę warsztatu duża część materiałów przedstawiona zostanie w języku angielskim.

Przysyłajcie Wasze zgłoszenia (imię, nazwisko, email, nr. telefonu, uczelnia, wydział) na kontakt@przetrwajsesje.pl w tytule wpisując "Warsztat - Nazwa uczelni".

Z osobami zakwalifikowanymi do warsztatu skontaktujemy się telefonicznie.

Więcej informacji na temat projektu oraz specjalny magazyn z poradami dotyczącymi radzenia sobie z egzaminami: www.przetrwajsesje.pl

Bezpośredni link do magazynu przygotowanego dla studentów: http://enjoymdlz.pl/magazyn-przetrwaj-sesje/