Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Jesteś DDA? Sprawdź to i przyłącz się do nas!

Jesteś DDA? Sprawdź to i przyłącz się do nas!

Rusza kolejna edycja projektu "Razem w trosce o DDA", który oferuje wsparcie grupowe oraz indywidualne dla Dorosłych Dzieci Alkoholików. Program jest wyjątkowy m.in. dlatego, że pomaga uczestnikom przekuć trudne doświadczenia z dzieciństwa na konstruktywne działania, wpływające pozytywnie zarówno na życie zawodowe, jak również osobiste.


Uczestnicząc możesz podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, zrozumiesz lepiej siebie, zdiagnozujesz swoje problemy, poznasz wartościowych ludzi oraz uwierzysz we własne możliwości. W efekcie wystartujesz w dorosłe życie z nową energią, wiarą i pełną świadomością swojej wartości. Poza tego rodzaju wsparciem, będziesz mógł rozpocząć działalność dydaktyczną, przechodząc z roli podopiecznego na stronę kadry pedagogów. Twoje doświadczenie życiowe, umiejętnie wzbogacane kompetencjami zawodowymi,  może spowodować, że staniesz się niezastąpionym fachowcem w pracy z DDA. Projekt "Razem w trosce o DDA" pozwoli Ci lepiej poznać siebie i innych. Może nawet w perspektywie ukierunkuje Cię zawodowo na pracę terapeutyczną z DDA, i zachęci do  szkoły http://szkola.od-do.org"

Nie zwlekaj i zgłoś się! Wymagania, jakie należy spełnić, by przyłączyć się do projektu znajdują się www.razem-dda.pl. Realizatorzy projektu zapraszają szczególnie mężczyzn oraz osoby z terenów wiejskich.

Więcej informacji:

tel. 22 632-09-09 ( 9.00 – 17.00)
e-mail: od-do@od-do.org
biuro projektu / siedziba Stowarzyszenia OD-DO:
Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 5 kl. II (domofon nr 9)

Nabór do II edycji (październik 2014 – kwiecień 2015) TRWA! Nie przegap szansy! Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie OD-DO oraz irlandzką organizację THE HANLY CENTRE. 

Przyłącz się! Pomóż sobie i innym.