Jak skutecznie diagnozować talenty? Darmowe szkolenie.

Zapoznaj się z Case Study pokazującym w jaki sposób skutecznie diagnozować Wewnętrzne Wzorce Zachowania (Talenty) w procesie Selekcji Pracowników.

Wchodząc na poniższy adres

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/talenty-2/

zapoznasz się z procesem badania potencjału pracowniczego jaki wykorzystywaliśmy do badania managerów z 6 krajów.

W tym 21-stroncicowym Case Study przedstawiamy proces badania potencjału pracowniczego na podstawie dużego globalnego przedsiębiorstwa, dla którego przez ponad rok realizowaliśmy duży projekt doradczo- szkoleniowy.

Musisz wiedzieć, że cały roczny projekt badania potencjału pracowniczego rozpoczął się od badania tylko polskich managerów. Szybko jednak projekt ten został doceniony w centrali i w dalszych etapach realizacji projektu badaliśmy już potencjał managerów z 6 krajów, których firma specjalnie wysyłała na badania do Polski.

Wchodząc na drugi adres

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/talenty-3/

obejrzysz dwa specjalne filmy video w których zobaczysz w jaki sposób profesjonalny rekruter wykorzystując jedno z Meta Pytań diagnozuje Wewnętrzne Wzorce Zachowania (Talenty) w trakcie Meta Wywiadu Selekcyjnego prowadzonego przez telefon.

A w ponidziałek zgodnie z zapowiedzią – zamieściliśmy specjalną niespodziankę dla Ciebie.

Już 9 marca odbędzie się darmowe szkolenie online na

żywo: Jak skutecznie diagnozować talenty pracowników w procesie doboru kadr? 

W trakcie szkolenia przeprowadzimy symulację wywiadu selekcyjnego i po raz pierwszy na żywo doświadczysz jak wykorzystując Meta Pytania diagnozować talenty pracowników w czasie krótszym niż 1 h bez konieczności używania drogich testów czy kwestionariuszy.

Zapisy już trwają!

Do tej pory na to szkolenie zapisało się blisko 100 osób.

Zostały naprawdę ostatnie wolne linie!

Wejdź na

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/talenty-4/

i zapisz się teraz.