Investment Banking Academy

Investment Banking Academy to zamknięty cykl spotkań z ekspertami największych graczy na polskim rynku kapitałowym, mający na celu przygotowanie studentów do pracy w bankowości inwestycyjnej.


Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rynków kapitałowych, transakcji M&A, debiutów na giełdzie? Lepiej poznać specyfikę branży w Polsce? Zdobyć szansę na fast tracki i dobrze płatne praktyki w IB? A może masz już doświadczenie w branży i chcesz dać się zauważyć podczas case study, aby przenieść swoją karierę o stopień wyżej?

Jeśli na przynajmniej jedno z pytań Twoją odpowiedź jest twierdząca, IBA jest projektem dla Ciebie.

Uczestnictwo w Investment Banking Academy to szansa na zdobycie specjalistycznej, trudno dostępnej wiedzy bezpośrednio od praktyków z branży, możliwość sprawdzenia własnych umiejętności oraz niepowtarzalna okazja do networkingu.

Dla uczestników przygotowane są atrakcyjne nagrody, a na najlepszych czekają dyplomy IBA i propozycje prestiżowych praktyk od partnerów projektu.

Program edukacyjny projektu podzielony został na dwie ścieżki – obejmujące aspekty finansowe oraz prawnicze transakcji IB. Projekt przeznaczony jest dla 80 osób – 40 miejsc na każdej ze ścieżek, uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie testu wstępnego i oceny CV.

Wszystkie przesłane CV zostaną rozpatrzone przez działy HR partnerów. Nawet jeśli nie dostaniesz się do projektu, dalej masz szansę na praktyki!

Nie pozwól swojej karierze zmarnować taką szansę, dowiedz się więcej i aplikuj już od 20 lutego br. na stronie: http://ib-academy.pl/ lub fanpagu na Facebooku.