Harvard Business School

5 października, o godz. 17.00, w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, odbędzie sie Harvard Business School MBA Admission Event.

Będzie to spotkanie przedstawicieli HBS z Bostonu (i ich placówki w Paryżu) z wszystkimi, którzy chcę dowiedzieć się czegoś nt. studiów MBA w HBS w Bostonie. Spotkanie współorganizuje PZU i gospodarzem spotkania będzie Pan Prezes Klesyk, patronat medialny obejmuje TVN CNBC. Aby móc uczestniczyć w spotkaniu, trzeba zarejestrować się na stronie www.hbs.edu/mba/admissions/events.html . Do udziału w spotkaniu zapraszamy nie tylko studentów i tych którzy chcą dostać się do programu MBA, ale także wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej nt jak w ogóle dostać się na studia na uczelniach zachodnich. Pan Prezes Klesyk jest absolwentem HBS, i chętnie podzieli się ze wszystkimi swoim doświadczeniem oraz serdecznie i szczerze zachęci do aplikowania na tego rodzaju studia i programy.

 

Spotkanie przebiegać będzie następująco: od 17.00 przez 45 min będzie prezentacja (w języku angielskim), a następnie 45 minut Q&A.  W spotkaniu, ze strony HBS będą uczestniczyć następujące osoby:

  1. Ms Dana Fernandez, Assistant Director MBA Program
  2. Mr Jan Pianca, Educational Programs Manager, Europe (in Paris)
  3. Mr Vincent Dessain, Executive Director, Harvard Business School, Europe Research Center,
  4. I oczywiście Prezes Klesyk.