Europejski Tydzień Młodzieży już wkrótce!

Aktualności
Już po raz szósty rusza Europejski Tydzień Młodzieży! To okazja, aby głośno wyrazić swoje zdanie na temat polityki młodzieżowej i porozmawiać o swoich potrzebach z rządzącymi. Wśród atrakcji tegorocznego ETM-u znajdziecie między innymi: ciekawe wydarzenia regionalne, ogólnopolskie forum młodzieży, konkursy. Zapraszamy!

Europejski Tydzień Młodzieży to międzynarodowe przedsięwzięcie, podczas którego tysiące młodych ludzi w całej Europie publicznie prezentuje swoje poglądy na tematy ich dotyczące i mające wpływ na ich przyszłość.

Debata krajowa – 28 maja, Warszawa

Włącz się w dyskusję o sytuacji młodzieży w Polsce i weź udział w debacie z przedstawicielami władz, świata nauki, pracodawcami. Spotkajmy się 28 maja w Warszawie na Ogólnopolskim Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny!”. Rekrutacja już trwa na stronie internetowej ETM-u.

ETM-owe Kino Młodzieżowe – 29 maja – 2 czerwca, Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne pokazy filmów poruszających ważne dla młodych tematy. Organizujemy je w warszawskim kinie Luna (29 i 31 maja – pokazy szkolne) i w klubie Powiększenie (1 i 2 czerwca – weekendowe pokazy otwarte). Zdobądź darmowy bilet.

Konkurs fotograficzny „Równanie na działanie”

Uchwyć moment swojej aktywności w obiektywie, pokaż jak ze znajomymi rozwijasz swoje pasje! Prześlij zdjęcie z uzupełnionym hasłem „młodzież + … = działanie!” na adres: etm@frse.org.pl lub wrzuć je na www.facebook.com/AmbasadorzyMwd do 26 maja i wygraj świetny aparat lub kamerę.

Regiony

Weź udział w jednym z kilkudziesięciu wydarzeń: flash-mobów, seminariów, festiwali, maratonów lub rajdów rowerowych organizowanych w twoim regionie (Łódź, Chojna, Lublin, Siemianowice Śląskie, Prudnik, Wrocław, Bydgoszcz i inne).
Nie siedź bezczynnie, zaangażuj się!

» Więcej informacji na www.konferencje.frse.org.pl/etm2013