EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015

Zapraszamy na specjalne wydarzenie w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, które odbędzie się w dniach 12-14 października.

Europejski Kongres MŚP corocznie sprowadza do Katowic tysiące przedsiębiorców, będąc tym samym największym wydarzeniem dedykowanym sektorowi MŚP w Europie. EU-US Young Entrepreneurs Summit zgromadzi przedstawicieli Młodych Przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych, delegatów Komisji Europejskiej, środowisk opiniotwórczych z USA, a także twórców startupów, inwestorów i menedżerów z Polski i Europy. Dyskusje skupią się wokół sytuacji i perspektyw rozwoju młodego biznesu w skali krajowej i międzynarodowej oraz Transatlantyckiego Partnerstwa w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).
Uzupełnieniem tych wydarzeń będzie kolejny zjazd reprezentacji organizacji członkowskich Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców (YES for Europe z siedzibą w Brukseli), którego rozmowy dotyczyć będą kluczowych obszarów związanych z młodą przedsiębiorczością w Europie.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej V EKMŚP w Katowicach (12-14.10.2015 r.) http://ekmsp.eu/