Efektywność osobista w drodze do kariery!

Aktualności
„Sięgaj wyżej” zaprasza na wyjątkowe warsztaty realizowane we współpracy z firmą PricewaterhouseCoopers, współorganizatorem konkursu „Grasz o staż”. Spotkanie dotyczące efektywności osobistej w drodze do kariery – które poprowadzi Katarzyna Kraj z PwC – odbędzie się 4 marca 2011 o godz. 13 na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Zgodnie z filozofią Petera Druckera, badacza procesów organizacji i zarządzania w korporacjach oraz organizacjach non-profit, wybitni ludzie (artyści, przywódcy etc.) swój sukces zawdzięczają nie tylko talentowi, lecz przede wszystkim – efektywnemu zarządzaniu samym sobą. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję bliżej poznać podejście i metody Druckera. Dowiedzą się, jaki wpływ na ich życie ma proaktywna postawa oraz w jaki sposób określać i realizować cele, aby zwiększyć prawdopodobieństwo ich osiągnięcia. Podczas warsztatu przedstawione zostaną również metody efektywnego zarządzania sobą w czasie oraz sposoby kreatywnego rozwiązywania problemów.

Warsztaty z efektywności osobistej w drodze do kariery poprowadzi Pani Katarzyna Kraj z PricewaterhouseCoopers, współorganizatora projektu „Grasz o staż” – ogólnopolskiego konkursu umożliwiającego spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami. W 16. edycji konkursu „Grasz o staż” uczestnicy rywalizują o płatne, merytoryczne praktyki. Najlepsi uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie nagród dodatkowych (szkoleń, kursów językowych, studiów podyplomowych czy zestawów książek), rozwijających wiedzę i kompetencje.

Aplikacja na warsztaty z efektywności osobistej  została otwarta! Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie „Sięgaj wyżej!”: www.siegajwyzej.aegee.waw.pl . Zapraszamy!

Twoja przyszłość jest w zasięgu ręki!