#e-biznes festiwal - Warszawa 2013: czas start!

Aktualności
#e-biznes festiwal to bezpłatna konferencja prezentująca rozwiązania wykorzystujące Internet i nowe technologie, a także ich zastosowanie we współczesnym biznesie.

W tym roku bezpłatne szkolenia i prelekcje w ramach #e-biznes festiwal odbędą się w 4 miastach związanych z nowymi technologiami. Kolejnym punktem na mapie festiwalu jest Warszawa - 29 października spotykamy się w ramach 'Warszawa Business Day' w Polsko - Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych (ul. Koszykowa 86, Warszawa). Nasi eksperci poruszą zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w sieci. W szczególności uczestnicy spotkania będą mogli poznać biznesowe zastosowania narzędzi marketingowych oraz poznać trendy kształtujące rynek e-commerce w Polsce i na Świecie. Tematyka obejmie także praktyczne zagadnienia związane z prawnymi aspektami e-handlu. Będzie inspirująco! Spotkanie zakończymy networkingiem i rozmowami w kuluarach, a wszystkich uczestników zaprosimy do Krakowa na finał konferencji w dniach 13 - 15 listopada 2013. Partnerem strategicznym #e-biznes festiwal jest Województwo Małopolskie.

Każdy dzień festiwalu wypełniony będzie wartościowymi prelekcjami i warsztatami, prowadzonymi przez specjalistów w danej dziedzinie. W tym roku skupimy się na pięciu tematach przewodnich:

  • model Software as a Service;
  • zagadnienia automatyzacji marketingu, analityki internetowej i Big Data;
  • angażowanie społeczności w komunikację z marką i marketing wirusowy;
  • polskie miasta w mediach społecznościowych i realizacja idei "smart city";
  • funkcjonowanie społeczności blogerów i vlogerów.

Zainteresowanych projektem #e-biznes festiwal zapraszamy na oficjalną stronę WWW warszawskiego wydarzenia: http://warszawa.efestiwal.net oraz na nasz profil “#e-biznes festiwal” na Facebooku. Gwarantujemy dużo inspiracji i niesamowitą atmosferę! Zapraszamy!