Działaj zgodnie z planem!

Zrób pierwszy krok ku realizacji własnych celów i przyjdź na kolejne warsztaty z cyklu „Sięgaj wyżej!”, projektu organizowanego przez AEGEE-Warszawa oraz SKN Progres. Zajęcia poświęcone wyznaczaniu celów odbędą się 15 stycznia 2011 roku!

Dobrze sprecyzowany cel to najważniejszy krok w drodze ku jego efektywnej realizacji.


A nowy rok jest doskonałym pretekstem, aby przemyśleć własne oczekiwania wobec siebie samego. Często nie potrafimy skutecznie realizować swoich planów. Stawiamy sobie za dużo wymagań, wyznaczamy zbyt wiele celów, przez co szybko tracimy zapał do ich realizacji lub większość z nich zaczynamy traktować powierzchownie.

Na naszych warsztatach pokażemy uczestnikom, gdzie do tej pory popełniali błędy w dążeniu do osiągnięcia swoich celów. Nauczymy, jak właściwie je wyznaczać – zarówno te bliższe, jak i wychodzące daleko w przyszłość – oraz zapoznamy ze skutecznymi technikami NLP związanymi z planowaniem.

Warsztaty z  wyznaczania celów odbędą się już 15 stycznia 2011 w budynku wydziałowym UW, przy ulicy Stawki 5/7, i potrwają około 6 godzin. Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów i zapisów znajdują się na stronie projektu: www.siegajwyzej.aegee.waw.pl.

Sięgaj WYŻEJ i nie trać czasu na dążeniu do źle postawionych sobie celów!