Czy słyszałeś już o Youth in Leadership?

To fantastyczna krakowska inicjatywa, w ramach której młodzi, obecni i przyszli liderzy będą mieli okazję spotkać się z doświadczonymi przywódcami ze świata NGO's i biznesu.

Youth in Leadership to wyjątkowy Mentorship Program, merytoryczne warsztaty i inspirująca konferencja, które odbędą się w kwietniu 2013 w Krakowie.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziesz na:

http://youthinleadership.org

W związku z Twoim akademickim doświadczeniem, przede wszystkim chcemy polecić Ci Mentorship Program.

Jeśli czujesz się liderem, masz charyzmę i chcesz robić w życiu rzeczy ważne i dobre, to zostań jedną z dwunastu osób, która weźmie w nim udział!

Mentorship Program to...

  • cykl merytorycznych warsztatów, podczas których, pod okiem najlepszych ekspertów będziemy pracować nad zagadnieniami z zakresu przywództwa;
  • spotkania z liderami zarządzającymi na co dzień wielkimi firmami, tworzącymi najnowocześniejsze startupy oraz ważne społecznie inicjatywy;
  • praca twarzą w twarz z doświadczonymi mentorami;
  • fantastyczna społeczności młodych liderów, której będziesz częścią!

Inspirujący mentorzy:

prof. Cezary Wójcik

Założyciel i Dyrektor Center for Leadership, pracował i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie m.in. ukończył Master Class for Leadership Educators. Podczas swojego warsztatu nauczy Cię jak być dobrym i mądrym liderem.

Wojciech Burkot

Dyrektor Inżynieringu i szef biura R&D Google w Krakowie. Poprowadzi energetyzujący warsztat 'Creative Leadership', który z pewnością na długo zapadnie Ci w pamięć.

Christopher Hunnicutt

Wicekonsul i szef sekcji politycznej oraz gospodarczej w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Wprowadzi Cię w świat zagadnień z zakresu zarządzania w biznesie.

Jakub Krzych

Współzałożyciel i lider projektu Estimote. Pokaże Ci jak prowadzić i rozwijać nowoczesny startup.

Zostań jednym z uczestników!

Kliknij w poniższy link, wypełnij formularz, aby dołączyć do wyjątkowego grona dwunastu osób, które wezmą udział w Programie.

http://bit.ly/formularz-aplikacyjny-mentorship-program

Pamiętaj, że masz czas tylko do 15 marca.

Do dzieła!

Zespół Youth in Leadership