Ćwiczenie czyni mistrza P&G Business College

Interesujesz się karierą w międzynarodowej organizacji? Chcesz dowiedzieć się jak odnieść w niej sukces? Interesuje Cię jak wykorzystać wiedzę, którą zdobywasz na uczelni w prawdziwym biznesie?

Zapraszamy do udziału w P&G Business College!

P&G Business College to pierwszy krok, aby rozpocząć karierę i odnieść sukces w międzynarodowej organizacji!

Weź udział w warsztacie lub szkoleniu i zdobądź praktyczną wiedzę z dziedziny, z którą wiążesz swoją przyszłość zawodową. Porozmawiaj z ekspertami z działów Marketingu, Finansów, Sprzedaży, Global Business Solutions czy Logistyki Procter&Gamble – jednego z największych koncernów z branży FMCG na świecie oraz laureta 2 miejsca rankingu Top Companies for Leaders magazynu Fortune.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery w P&G? Zastanawiasz się jak napisać dobre CV, chcesz dowiedzieć się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Nie jesteś przekonany z jakim obszarem chcesz związać swoją karierę? Porozmawiaj z naszymi Ambasadorkami:

Anią Szymańską (ania.szymanska@ambasadorpg.pl)

i

Marią Kosogovską (maria.kosogovska@ambasadorpg.pl)

one odpowiedzą na każde Twoje pytanie!

P&G Business College to:

Cykl ekskluzywnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych pracowników P&G z obszarów Marketingu, Finansów, Logistyki, Sprzedaży, Zarządzania Projektami czy Rozwoju Biznesu. Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w warsztacie oraz bierze udział w losowaniu atrakcyjnych produktów P&G!

Nie czekaj – zapisz się już teraz przez www.kariera.procter.pl/college