Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Coaching w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach

Coaching w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Wszechnicę UJ dla osób zainteresowanych rozwojem w roli coacha i programem Szkoły Coachów - The Art and Science of Coaching.

Celem spotkania jest wprowadzenie w podstawowe założenia i specyfikę podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, stanowiącego zaplecze programu The Art and Science of Coaching. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję doświadczyć coachingowego podejścia do wspierania rozwoju oraz uzyskać odpowiedzi na część nurtujących ich pytań dotyczących coachingu.

Prowadzący: Artur Krupa - Coach, Trener, Konsultant. Jeden z prowadzących program „The Art and Science of Coaching”; mentor w procesie certyfikacji kompetencji coachingowych. Wykorzystuje coaching indywidualny i zespołowy do wspierania firm i instytucji w realizacji celów biznesowych i pełniejszym korzystaniu z potencjału pracowników. Ukończył psychologię na UJ i zarządzanie na AGH. Jako coach posiada certyfikaty ACC i ECPC.

Termin: 16 czerwca 2014 w godzinach 18:00-20:00

Miejsce: Warsaw Apartments, ul. Augustówka 9, Warszawa

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z p. Anetą Marek: aneta.marek@wszechnica.uj.pl, tel. 514 206 346

www.wszechnica.uj.pl