Chciej dosięgnąć swoją przyszłość!

Ruszyły zapisy na warsztaty dotyczące motywacji, mające się odbyć już 18.12.2010r. Warsztaty są częścią projektu „Sięgaj wyżej!” – realizowanego przez AEGEE-Warszawa oraz SKN Progres – będącego cyklem kilkugodzinnych spotkań poświęconych rozwojowi umiejętności miękkich, mającym lepiej przygotować studentów do wejścia na rynek pracy.

Codziennie stajemy przed nowymi zdaniami, których powinniśmy się podjąć, napotykamy szanse, które należy odpowiednio wykorzystać, podejmujemy decyzje, które mogą zaważyć na naszej przyszłości… Czy na pewno wiemy, dlaczego i dla kogo właściwie to wszystko robimy?... Czy przy tym jesteśmy w ogóle w stanie wykrzesać z siebie tę niezbędną „odrobinę” energii do podejmowania działania, jednocześnie zachowując optymizm i pogodę ducha?


Odpowiedzią na powyższe pytania jest MOTYWACJA! Nasi trenerzy, studenci i absolwenci Wydziału Psychologii UW (członkowie koła naukowego „Progres”), pomogą uczestnikom warsztatów określić, co jest, a co powinno leżeć u podstaw ich zachowania, uświadomić siłę motywacji, pobudzić do działania, a także przekazać wiedzę, jak skutecnie angażować siebie i innych we wspólne przedsięwzięcia!

Najbliższe warsztaty odbędą się 18.12.2010 r. w godzinach 11-17, w budynku Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) i będą miały charakter treningu motywacyjnego, który jest kluczowy dla podejmowania działań i realizowania swoich celów.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin, a także szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: www.siegajwyzej.aegee.waw.pl.

Nikt nie zadba o Twoją przyszłość lepiej niż Ty sam!