CF WORKSHOP W MEDIOLANIE w dniach 20 - 22 Marca 2015 r.

Chcesz spędzić niezapomniany weekend w Mediolanie? Chcesz uczyć się od światowych ekspertów z dziedziny Corporte Finance i Private Equity?

Odkryj pełny wymiar fuzji i przejęć z The Boston Consulting Group – od pierwszej myśli aż do zakończenia kontraktu.Opierając się o rzeczywiste projekty BCG, przyjrzysz się realnym transakcjom i wykorzystasz wcześniej zdobytą wiedzę na wielowymiarowej płaszczyźnie Corporate Finance.

Razem z konsultantami BCG, zajmującymi się na co dzień tematyką Corporate Finance i Private Equity, a także z 50 studentami najbardziej prestiżowych uczelni w Europie, będziesz analizować podstawy transakcji od strony strategicznej, wyceniać docelową spółkę, określać efekt synergii, a także planować etapy transakcji.

Podczas tych wyjątkowych, trzydniowych warsztatów, nauczysz się metodologii oraz podejścia do pracy w doradztwie strategicznym. Czeka na Ciebie weekend pełen wyzwań, który wpłynie na Twój osobisty oraz zawodowy rozwój. Jeżeli Twój kierunek studiów jest związany z finansami, ekonomią lub biznesem i chcesz pogłębiać swoją wiedzę z zakresu Corporate Finance lub Private Equity, nie zwlekaj z aplikacją!

Dokumenty aplikacyjne:

  • CV i list motywacyjny w języku angielskim 

Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 lutego 2015r.

Wybrane osoby zaprosimy na testy numeryczne, które będą miały miejsce w dniach 18-23.02 w biurze BCG w Warszawie.

Dokładne informacje oraz szczegóły odnośnie aplikacji znajdziesz na stronie internetowej.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!