Certyfikowane warsztaty z Akademią Biznesu Deloitte

Bezpłatne warsztaty prowadzone przez specjalistów dadzą Ci wiedzę merytoryczną i pozwolą zbudować pierwsze sieci kontaktów. Dla aktywnych słuchaczy mamy także ofertę płatnych praktyk w Deloitte.

Akademia Biznesu Deloitte zaprasza na bezpłatne certyfikowane warsztaty!

W Deloitte chętnie dzielimy się wiedzą. Stworzyliśmy program edukacyjny skierowany do studentów, którzy chcą poszerzać znajomość zagadnień biznesowych oraz praktycznie wykorzystać wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów. Bezpłatne warsztaty prowadzone przez naszych specjalistów da Ci wiedzę merytoryczną i pozwoli zbudować pierwsze sieci kontaktów. Dla aktywnych słuchaczy mamy także ofertę płatnych praktyk w Deloitte. Aplikuj online na Akademię Rachunkowości, Konsultingu i Dealmaker. Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada.

www.deloitte.com/pl/akademiabiznesu

Bachelor Track. Zielone światło dla osób po III roku studiów!

Kończysz licencjat lub studia inżynierskie? Nabierz doświadczenia! Potem zdecydujesz co dalej.

Dołącz do zespołu Deloitte Audyt. Nauczysz się czytać sprawozdania finansowe, oceniać kondycję finansową organizacji oraz poznasz mechanizmy kontroli i systemów księgowych. Poznasz firmy z wielu branż, zbudujesz sieć kontaktów biznesowych, poczujesz moc sprawczą, jaką ma audytor doradzając zarządom i radzie nadzorczej. Taka wiedza to podstawa do sukcesu w świecie finansów. W perspektywie masz duży wybór – ścieżka awansów w Deloitte, a także zawód biegłego rewidenta, specjalisty od międzynarodowych standardów rachunkowości, przedsiębiorca, dyrektor finansowy czy główny księgowy. Którąkolwiek z dróg obierzesz – dobre podstawy audytora to klucz do Twojego sukcesu.

Praca na 8 miesięcy. Aplikuj online do 8.11 na www.deloitte.com/pl/kariera

Lubisz nas? Fb.com/Deloitte.Kariera