Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie

Aktualności
Giełda jest dla każdego. Aby inwestować na parkiecie nie trzeba być fachowcem. Każdy może się nauczyć inwestować, wystarczy tylko chcieć. Grunt to dobrze się przygotować na wszelkie ewentualności, bo giełda to nie są szybkie i łatwe pieniądze. Najlepsza okazja do pogłębienia wiedzy na temat giełdy nadarzy się już niebawem.

29 stycznia 2015 r. w Warszawie odbędzie się bezpłatne szkolenie z podstaw inwestowania na giełdzie organizowane w ramach programu Akcjonariat Obywatelski realizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i partnerów programu.

Spotkanie „Inwestuj świadomie” poprowadzą eksperci giełdowi Domu Maklerskiego BZ WBK, którzy w ciekawy i prosty sposób wyjaśnią trudne i skomplikowane treści. Podczas szkolenia uczestnicy poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej oraz najważniejsze strategie inwestycyjne. Otrzymują również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie, oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusz spółki giełdowej. Poznają podstawy psychologii inwestowania.

Każdy uczestnik otrzymuje przydatne materiały edukacyjne oraz bierze udział w konkursach z nagrodami.  Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warsztaty są otwarte dla wszystkich studentów.

Szkolenie odbędzie w Warszawie, 29.01.2015, o godz. 16.00, Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa (Sala Notowań).

Zapisy na szkolenie na stronie