Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Bezpłatne szkolenia w Warszawie

Bezpłatne szkolenia w Warszawie

Już w najbliższym czasie odbędą się szkolenia dla bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo. Można dzięki nim zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodów takich jak: przedstawiciel handlowy, telemarketer, pracownik call-center, windykacja telefoniczna.

Rekrutacja na szkolenia już trwa!


Wg rankingów zawód przedstawiciela handlowego jest jednym z 10 najbardziej poszukiwanych przez pracodawców w Polsce.


Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są telefonicznie pod numerem 22 428 58 82 oraz poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej www.zostanhandlowcem.pl

 

 

Pod koniec 2009 roku 17% ofert pracy zamieszczonych w serwisie szybkopraca.pl było związanych
 z obszarem handlu i sprzedaży.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które:

  • Mieszkają na terenie województwa mazowieckiego
  • Są bezrobotne lub nieaktywne zawodowo
  • Mają co najmniej średnie wykształcenie
  • Ich wiek mieści się pomiędzy 18 a 65 lat

 

Uczestnicy projektu otrzymają także możliwości indywidualnego wsparcia: indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych, przygotowanie do rozmowy z pracodawcą, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (cv, list motywacyjny), dostęp do aktualnych ofert pracy z regionu w zawodach związanych z projektem.

Po zakończeniu udziału w projekcie każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniach oraz indywidualną teczkę referencyjną, zwierającą opis zdobytych w trakcie projektu umiejętności. Dzięki temu w trakcie rozmowy rekrutacyjnej z potencjalnym pracodawcą absolwent kursu stanie się bardziej atrakcyjnym kandydatem względem swoich konkurentów.  
Ponadto w ramach projektu wybranych 32 uczestników będzie miało możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym kursie prawa jazdy kategorii B wraz z egzaminem państwowym. Pozwoli to na zdobycie uprawnień przydatnych w pracy np. przedstawiciela handlowego.  

 

Zawód przedstawiciela handlowego umożliwia pracę w elastycznych godzinach oraz nie tylko w biurze firmy – rozwiązaniem jest „mobilne biuro”, czyli praca w domu, bądź u klienta.

Szkolenia zostaną poprowadzone przez trenerów firmy szkoleniowej STS, która istnieje na rynku
od 2000 roku oraz specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Trenerzy posiadają doświadczenie handlowe – pracowali m.in. jako przedstawiciele handlowi oraz kierownicy sprzedaży w takich firmach jak: Masterfoods Polska, Cadbury Wedel Polska, Novartis Alima-Gerber S.A. Prowadzą także własne firmy.

Kontakt z mediami:

Anna Gradkowska

tel.kom. 696 705 301

e-mail: anna.gradkowska@sts-szkolenia.pl

zntc