Bezpłatne, certyfikowane szkolenia IT

Aktualności
„Certyfikowane szkolenia IT – Network+, Security+ i Project+” to projekt FIRMY 2000 Sp. z o.o. współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w 5-dniowych szkoleniach z zakresy bezpieczeństwa IT, sieci komputerowych i zarządzania projektami IT jest bezpłatny.
Program zakłada przeprowadzenie 5–dniowych kursów szkoleniowych. Kursy są podzielone na 3 ścieżki kończące się przystąpieniem do certyfikacji CompTIA Network+ lub CompTIA Security+ lub CompTIA Project+.

Szkolenia są dedykowane konkretnej certyfikacji, co daje większą szansę pozytywnego wyniku na egzaminie certyfikującym CompTIA.
 
Do udziału w szkoleniach zapraszamy osoby:
  • zamieszkujące i świadczące pracę na rzecz mikro, małego, średniego lub dużego przedsiębiorstwa na terenie województwa mazowieckiego;
  • posiadające min. 1 rok doświadczenia w branży IT lub w pracy w zakresie technologii sieci, bezpieczeństwa sieci oraz zarządzania projektami IT;
  • odznaczające się wykształceniem wyższym lub średnim technicznym.

W projekcie weźmie udział 200 osób (20 grup - 7 w 2011 r. i 13 w 2012 r.). 100 osób weźmie udział w kursie poświęconym zagadnieniom z zakresu certyfikacji CompTIA Project+, 50 osób Security+ i kolejnych 50 osób Network+. Zajęcia będą odbywały się poza godzinami i miejscem pracy uczestników, w formie sobotnio – niedzielnych zjazdów szkoleniowych.
 

Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do udziału!

 
Zapisy oraz dodatkowe informacje odnośnie poszczególnych szkoleń można znaleźć na stronie: