Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Ambasadorzy KPMG w edycji 2015/2016

Ambasadorzy KPMG w edycji 2015/2016

Dołącz do prestiżowego programu Ambasadorzy KPMG!

„Ambasadorzy KPMG” to prestiżowy program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiącym przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w naszej firmie.

Udział w programie jest skierowany do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (w roku akademickim 2015/2016) z wyższych uczelni znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie i Toruniu.

Na wszystkich Ambasadorów KPMG czeka roczna współpraca z działem Marketingu i Komunikacji poparta certyfikatem uczestnictwa w programie. Ponadto każdy Ambasador otrzyma iPada na czas pełnienia roli Ambasadora, a najbardziej aktywny Ambasador otrzyma voucher na zagraniczne wakacje dla siebie i swojej osoby towarzyszącej.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w rekrutacji i zostać Ambasadorem KPMG na swojej uczelni prosimy o zapoznanie się z zasadami programu na stronie: ambasadorzy.kpmg.pl

Informujemy, że kliknięcie Dołącz do wydarzenia nie jest równoznaczne z udziałem w procesie rekrutacji. Aby dostać się do programu należy odpowiedzieć na nasze ogłoszenie rekrutacyjne

Szczegółowe Zasady programu można pobrać ze strony

Rekrutacja do programu Ambasadorzy KPMG będzie trwać do 18 maja 2015 roku.


Pozdrawiamy,

Zespół KPMG