Akademia HR - Zespół w sytuacji zmiany - rola działu HR

Szanowni Studenci i Absolwenci, Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na drugie spotkanie z cyklu Akademia HR, pt: "Zespół w sytuacji zmiany - rola działu HR".

Wykład poprowadzi Pani Barbara Bojzan-Matysiak z firmy BBM Partner. Zastanowimy się czym jest zmiana w organizacji, jak się można do niej przygotować, jak powinna przebiegać. Zwrócimy uwagę również na niebezpieczeństwa jakie może nieść dla całego systemu i poszczególnych pracowników. Wszystkie te zagadnienia spróbujemy uchwycić z punktu widzenia działu HR. Całość spotkania zostanie oparta na dwóch case'ach. 

Wykład odbędzie się dnia 10 kwietnia 2013 roku, w siedzibie Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) w sali 408 o godzinie 17.45.  Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. 


Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR. Dla osób uczestniczących w co najmniej 60% spotkań, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu spotkań!

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę na Facebooku:

http://www.facebook.com/akademiahr

Serdecznie Was zapraszamy!
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy
Wydziału Psychologii
Uniwersytetu Warszawskiego