Akademia HR: Jak zorganizować i prowadzić dział szkoleń?

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na spotkanie z cyklu Akademia HR, pt: "Jak zorganizować i prowadzić dział szkoleń? ". Wykład poprowadzi Pani Pani Renata Majcher z firmy Olympic Entertainment Group.

Szanowni Studenci i Absolwenci,

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na trzecie spotkanie z cyklu Akademia HR, pt:  "Jak zorganizować i prowadzić dział szkoleń?". Wykład poprowadzi Pani Pani Renata Majcher z firmy Olympic Entertainment Group. Poznamy podstawowe zasady uczenia się dorosłych oraz różnorodne techniki szkoleniowe, zastanowimy się, czy warto mieć dział szkoleń w firmie oraz jakich błędów w prowadzeniu i organizacji szkoleń należy się strzec. 
Wykład odbędzie się dnia 25 kwietnia 2013 roku, w siedzibie Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) w sali 408 o godzinie 19.30. Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
 
„Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR. Dla osób uczestniczących w co najmniej 60% spotkań, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu spotkań!
 
Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę na Facebooku:
http://www.facebook.com/akademiahr

 
Serdecznie Was zapraszamy!
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy
Wydziału Psychologii
Uniwersytetu Warszawskiego